VÁLASZTÁSI CSALÁS MIATT ÚJ VÁLASZTÁSOK A XV. KERÜLETBE!!!

Minden olyan téma, ami aktuális a kerület életében.

Re: VÁLASZTÁSI CSALÁS MIATT ÚJ VÁLASZTÁSOK A XV. KERÜLETBE!!

HozzászólásSzerző: Palotai Polgár » 2014 okt. 30 00:42

bakossandor írta:"A paranoid zavar vezető tünete a jól rendszerezett, sokszor gondosan kidolgozott téveszmék ill. téveszmerendszerek fennállása, bla,bla.bla, ...."

Úgy látszik, hogy ez alkalommal Ön magába nézett, és ott sikerült megtalálnia azt, "amit nem a Google keresőben talál meg, hanem magában." - hogy Önt idézzem. :D

Egyébként pedig szánalmas pótcselekvés, ha valaki egy vitában egyetlen érvet sem képes cáfolni, ehelyett rögeszmésen az »argumentum ad hominem« típusú hibás érveléssel, - azaz személyeskedéssel - próbálkozik, vagyis a vitapartner állításainak helyességét az illető állítólagos személyiségjegyei alapján kísérli meg kétségbe vonni.

http://a.te.ervelesi.hibad.hu/szemelyeskedes

Agyrasüketekkel nincs értelme vitát folytatni, ezért éppen csak jelzem, hogy az összes korábbi hozzászólásomban írtakat fenntartom:

viewtopic.php?f=1&t=1784&start=15#p16882
viewtopic.php?f=1&t=1784&start=15#p16887
viewtopic.php?f=1&t=1784&start=15#p16890
viewtopic.php?f=1&t=1784&start=15#p16896
viewtopic.php?f=1&t=1784&start=30#p16936
viewtopic.php?f=1&t=1784&start=30#p16937
viewtopic.php?f=1&t=1784&start=30#p16953

Ha Ön semmiképpen nem képes gyalázkodás nélkül meglenni, akkor vitatkozzon B. J. úrral és/vagy L. V. úrhölggyel, valószínűleg ők a megfelelő partnerei.

És még valami. Ha a főnökei megtudják, hogy egészségügyi intézményük egy alkalmazottja távdiagnosztizálással, pontosabban szólva távkuruzslással is foglalkozik, nem biztos, hogy örülni fognak neki.
Palotai Polgár

HozzászólásSzerző: Musuka » 2014 okt. 30 10:43

bakossandor írta:[b]A beígért és ma megtartott sajtótájékoztató:
.....

A sajtótájékoztatón elhangzottakat, már a Magyar Közlöny 139. számában is lehetett olvasni, nem ért váratlanul.

A kormányhatározat 2. pontja kitér arra, hogy:
„A Kormány felhívja a nemzeti fejlesztési minisztert és az emberi erőforrások miniszterét, hogy tegye meg a szükséges intézkedéseket annak érdekében, hogy a szerződések megkötése előtt az MNV Zrt. és a GYEMSZI a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény szerinti jóhiszemű eljárásnak, együttműködési és tájékoztatási kötelezettségnek eleget téve tájékoztassa az önkormányzatokat az ingatlanra vonatkozó terhekről, korlátozásokról, a folyamatban lévő eljárásokról és az egyéb jogi természetű ügyekről, valamint adja át az ezekkel kapcsolatban rendelkezésére álló dokumentumokat.”

Valamint a 3/b. pont szerint: „Az önkormányzat az ingatlan tulajdonjogát a fennálló terhekkel együtt szerzi meg.”

Ezekről lehet tudni valamit, mert a sajtótájékoztató nem érintette :?:

A volt Novák piac területéhez csak annyit fűznék hozzá, hogy közpark már van, - vele szemben.
P+R parkolónak ideális, főleg az elővárosi gyorsvasút rendszerhez... :mrgreen:
Lehet, itt lesz a konténer piac...? :wink:
Musuka

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2015 jan. 01 22:30

ÉN ÉRINTETT LETTEM ÖNHIBÁMON KÍVÜL.
Az ellenem indított 27 pont mindegyikét a kerületi helyi választási bizottság és a választási iroda,
első-fokon egyhangúlag támogatta! A feljelentők végig ott ültek a számos tárgyaláson, módjuk volt akár
nyomás gyakorlásra is...A II. fok a fővárosi választási bizottsághoz fellebbeztem, ahol külön külön tárgyalták a nevetséges feljelentők rágalmait, mit ad a jog? Ott sem vettem részt egyetlen ellenem irányuló vád tárgyalásán, a feljelentők
ott sertepertéltek, ám a II. fok mind a 27 vád pontban elvetette a feljelentők állítását...! Ezt követően a bíróság, ez esetben a törvényszékhez fordultak a feljelentőim. A Kúria intézmény minden pontban leverte a feljelentők hazug
állítását. Ami azt jelenti, hogy a kerületi jogászokból álló grémium jogi szakértelme 27 rendbelileg megbukott, ám
ezektől az emberektől kellett átvennem a történtek után a polgármesteri mandátumot...Mit is értek el? Lejárató
kampány amiket plakát, szórólap, telefon és közvetlen kommunikációban ellenem folytattak, azt már megválasztott
polgármesterként is tovább vitték ellenem. Ezzel két héttel később foglalhattam el a választók akarata ellenére
a hivatali szolgálatomat, ez idő alatt nem tudni mi történt a kerületi Polgármesteri Hivatalban, az intézményekben, az
önkormányzat gazdasági társaságaiban, nem tudtam az október 23-i nemzeti ünnepet sem előkészíteni...
Október 23-án a meghívót a törvényes rend szerint nekem kellett volna aláírnom! De a feljelentők elérték, hogy
ezt ne tudjam megtenni, így még meghívást sem kaphattam!
Az ünnepre a meghívót, a programot, a beszédeket, a szobor avatást, a futó verseny rajtolást
illetéktelenek vezényelték a törvényesen megválasztott polgármester helyett...és milyen ünnepi beszéd hangzott el!!
download/file.php?id=2566&mode=view
A nemzeti ünnep október 23-án volt, én 24-én vehettem át a mandátumomat, ez az egy nap arra jó volt, hogy úgy
tettek mintha nem tudnák - van törvényesen megválasztott polgármester.
Én ezen a tudatos, szervezett megaláztatáson már régen túl tettem magam...Most olvastam a hozzászóló anno
gondolatait, csupán erre reagálok.
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

Előző

Vissza: Közélet