Építészeti tervpályázat

Minden olyan téma, ami aktuális a kerület életében.

Építészeti tervpályázat

HozzászólásSzerző: Novak Agnes » 2007 dec. 18 07:52

Tisztelt Főépítész úr!
Hol lehet megtekinteni az építészeti tervpályázati felhívást? (Nem látom a honlapon, de lehet hogy csak rosszul kerestem.)
Köszönettel
Novák Ágnes
Novak Agnes

HozzászólásSzerző: Balázs Zoltán Ádám » 2007 dec. 19 17:28

Tisztelt Képviselő Asszony !

Az építészeti tervpályázati felhívással kapcsolatosan
az Építésügyi Osztályunk tud felvilágosítást adni, mint
kijelölt téma felelős.
Tisztelettel:
Balázs Zoltán Ádám
kerületi főépítész
Balázs Zoltán Ádám

HozzászólásSzerző: Admin » 2007 dec. 19 23:01

Tisztelt Novák Ágnes!

A kérdéses pályázat december 13-án jelent meg a honlapunk pályázatok menüpontjában. A közvetlen link: http://www.bpxv.hu/index.php?page=palyazatok&id=70

Admin
Admin
Fórum Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Novak Agnes » 2007 dec. 20 11:01

T. Admin!
Köszönöm a választ.
Arra emlékeztem hogy megjelent, de akkor még valahol a jobboldai fősorban volt, ez lehetett az oka annak, hogy nem találtam - azonkívül, hogy ezek szerint nem is szántam rá elég időt.
Novák Ágnes
Novak Agnes

Re: Építészeti tervpályázat

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 szept. 21 22:44

A PÁLYÁZATOKAT A FEBRUÁR VÉGÉN ELFOGADOTT KÖLTSÉGVETÉST KÖVETŐEN ÍRJÁK KI NORMÁLISÉKNÁL..

Ám a XV. kerületben az október 12-i önkormányzati választás előtt néhány héttel! Ez a mézesmadzag! Ezt már 2014-ben nem
kell finanszírozni, ez csupán választási ígérgetés, de ezt már egy új vezetés finanszírozza, szóval a következő ciklus pénzét
költik, csupán kampány érdekből hirdették meg...
http://www.bpxv.hu/index.php?page=palyazatok
Ez inkorrekt eljárás, valaki anno erre azt mondta volna, hogy pofátlanság...!!!

http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

Re: Építészeti tervpályázat

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 szept. 22 15:46

"A PÁLYÁZATOKAT A FEBRUÁR VÉGÉN ELFOGADOTT KÖLTSÉGVETÉST KÖVETŐEN ÍRJÁK KI NORMÁLISÉKNÁL..

Ám a XV. kerületben az október 12-i önkormányzati választás előtt néhány héttel! Ez a mézesmadzag! Ezt már 2014-ben nem
kell finanszírozni, ez csupán választási ígérgetés, de ezt már egy új vezetés finanszírozza, szóval a következő ciklus pénzét
költik, csupán kampány érdekből hirdették meg..."

Na lássuk a Te hozzáállásodat ami a beruházásokat illeti:

"Hajdu LÁSZLÓ » 2014 máj. 25 14:50
CSAK A TÉNYEKRŐL SZIGORÚAN:

Azt mondja a FIDESZ - KDNP, hogy a nemzeti tőkét támogatja. Az eddigiek ismeretében ez magyar cég tulajdona, már mint az ingatlan.
Magyar cég a befektetője. Ezért nem nagyon értem, hogy az eddig kormánybarát Demján Sándor úr miért lett kegyvesztett.
Azt ígérték, hogy egymillió új munkahelyet teremtenek ! Itt az olvasatok szerint 1000 - 2000 fő feletti foglalkoztatás lett volna ??
Anno 2010-ben 2,1 %-os regisztrált munkanélküli volt a kerületben, ez mára 11 %....honnan fog új kerületi munkahely megteremtődni ??
Nyilván aki nem volt még munkanélküli, aki még kenyérhez tud jutni, az csak önmagára gondol, engem nem érdekel, hogy hol, de nem itt !!!
Akkor hol lesz új kerületi munkahely ? Ezt azért illik megmondani nem, de?? Nem ott tud ez megteremtődni ahova a tőke erre megtérülést lát ??

Én a szocikhoz Ön is tudja nem tartozom, sőt 2010 óta egyáltalán nem vagyok párttag. A megjegyzését úgy veszem, hogy ezt nem tudta.

A beruházásról így visszamenőleg nincs mit beszélni, hiszen a legjobb tudomásom szerint el lett zavarva. Talán kártérítésért pereskedik.
Úgyhogy nem tudom miért vette elő ezt a témát??
E területre úgy gondolom meg kell mondani, hogy Ön mit enged megvalósítani, ha ezt a pénzeszsák befektetők megismerik azonnal jönnek
és kockáztatják a pénzüket, szóval ezt el tudja képzelni??

Ma a befektető itt nem hozhat létre új munkahelyet, ám ennek ellenére fizetnie kell az ingatlan után nagyon jelentős telekadót...nem egy 
etikus magatartás a helyhatóság részéről.

Erre az önkormányzati választások után térjünk vissza."

Nos barátom, ezek szerint ha megnyered a választásokat (és persze megfelelő létszámú lesz a képviselő testületed hozzá) első dolgod lesz a konténer-piacot idehozni. Azt a piacot, amelyet a Vlll.kerület nagy nehezen felszámolt... :?
Kérlek nyilatkozz erről! Őszintén és érdemben. 8) (Mondjuk az is érdekelne, hogy ha a szocikhoz nem tartozol, miért támogatnak mégis?) :twisted:
Válaszodat előre is köszönöm az újpalotaiak és nem utolsó sorban a kerületi lakosok nevében is! :!:
bakossandor

Vissza: Közélet