lakás pályázat eredménye

Önkormányzati tulajdonban lévő ingatlanokkal (lakások, telkek, helyiségek) kapcsolatos kérdések

lakás pályázat eredménye

HozzászólásSzerző: Dr.ancsur » 2010 júl. 31 16:59

Tisztelt Cím!
Azt szeretném tudni, hogy a lakás pályázat eredményéről mikor kapok értesítést? Mivel azt ígérték mindenkit ki értesítenek, nem tudom mire vélni hogy még semmilyen értesítést nem kaptam! Igaz ugyan hogy a honlapjukon közzé tették a nyertesek sorszámát, de abból nem derül ki hogy mit kell érteni második vagy harmadik helyezett esetében! Van e valami előnye hogy ki hányadik lett a pályázaton? Netalán a költség alapú igénylőket ki sem értesítik? Nekik ez nem számít pályázatnak?
Kérem mielőbbi válaszukat . Üdvözlettel:Dr. Ancsur
Dr.ancsur

Re: lakás pályázat eredménye

HozzászólásSzerző: Vagyon- és Lakásgazd. O. » 2010 aug. 03 10:19

Tisztelt Dr. Ancsur!

A szociális és költségelvű lakáspályázat összes pályázóját az eredményéről a múlt héten írásban kiértesítettük, melynek határideje egyébként a pályázati kiírásban szerepelt és a pályázatok lezárását követő 60 nap volt.
A pályázatokon a 2. ill. 3. helyezések abban az esetben számítanak, ha a nyertes pályázó önhibájából nem köti meg a szerződését, így erre a következő helyezettnek nyílik lehetősége, valamint a pályázaton kívüli méltányossági lakáskérelmek elbírálásánál is figyelembe szokta venni a döntésre jogosult Lakásgazdálkodási Bizottság.

Tisztelettel:

Bóbis Ildikó (Vagyon- és Lakásgazdálkodási Osztály csoportvezető)
Vagyon- és Lakásgazd. O.

HozzászólásSzerző: kulcme » 2011 jan. 14 18:47

Tisztelt önkormányzat!

Ezúton szeretnék érdeklődni Önöktől a legközelebbi megpályázható lakások kiírásának idejéről. Kérem mielőbbi válaszát!
Köszönöm a segítségét!
kulcme

HozzászólásSzerző: Aurora » 2011 jan. 21 11:05

Tisztelt !

Engem is érdekel a dolog. Én azt az infot kaptam az Önkormányzatnál, hogy február végén érdeklődjek ez ügyben.

Üdv.
Aurora

HozzászólásSzerző: Aurora » 2011 jan. 21 11:07

kulcme írta:Tisztelt önkormányzat!

Ezúton szeretnék érdeklődni Önöktől a legközelebbi megpályázható lakások kiírásának idejéről. Kérem mielőbbi válaszát!
Köszönöm a segítségét!

Tisztelt !

Engem is érdekel a dolog. Én azt az infot kaptam az Önkormányzatnál, hogy február végén érdeklődjek ez ügyben.

Üdv.
Aurora

HozzászólásSzerző: Vagyon- és Lakásgazd. O. » 2011 feb. 03 16:08

Tisztelt Érdeklődők!

2011. év első felében várható lakás pályázat. Jelenleg az üres lakások műszaki állapotának felmérése zajlik, ezt követően lehet megállapítni, milyen típusú pályázat lesz (szociális, költségelvű vagy piaci).

Kérem kísérjék figyelemmel önkormányzatunk honlapját, illetőleg az ügyfélszolgálati irodán fog majd hivatalosan a pályázati kiírás megjelenni.

Tisztelettel: dr. Erdélyi-Kincses Andrea
Vagyon- és Lakásgazd. O.

HozzászólásSzerző: mikonos » 2011 márc. 25 21:47

Üdvözlöm

Lenne szíves megmondani, hogy mikor lesz ebben az évben lakás pályázat? Úgy tudom legalább is nekünk ezt mondták, hogy márciusban várható de mikor??

Köszönöm.

olvasom a többi hozzá szólást .
köszönöm
mikonos

HozzászólásSzerző: Városüzemeltetési Osztály » 2011 márc. 30 22:35

Tisztelt "mikonos"!

2011. első félévében költségelvű lakáspályázat kiírása várható.
A lakáspályázat kiírásának konkrét időpontjáról és részleteiről még nem született döntés.
Tisztelettel:
Városgazdálkodási Iroda
Városüzemeltetési Osztály

HozzászólásSzerző: mikonos » 2011 ápr. 05 22:22

Üdvözlöm
Köszönöm a válaszát.
Nem nagyon vagyok ebben a témában tapasztalt, mit jelent, hogy költség elvű? és piaci alapú? tudna ebben felvilágosítást adni?

köszönettel : Hajnalka :)
mikonos

HozzászólásSzerző: gabci31 » 2011 máj. 15 14:15

Szeretnék érdeklődni 3 gyerekes család anya vagyok.Albérletben lakok 3 gyermekemmel.Havi kőltséges kiadásom minimum 90000 forint.az lenne a kérdésem mit tegyek hogy kaphasak egy önkormányzati lakást.Hova forduljak mitt tegyek hogy kaphasak.kérem aki tud segitsen
gabci31

HozzászólásSzerző: gabci31 » 2012 feb. 28 14:17

Szeretnék érdeklödni a 2012 lakáspályázat idö pontjárol:Kösszönöm
gabci31

Vissza: Önkormányzati ingatlanok