közös képviselö!?

Önkormányzati tulajdonban lévő ingatlanokkal (lakások, telkek, helyiségek) kapcsolatos kérdések

közös képviselö!?

HozzászólásSzerző: opeth » 2006 márc. 28 22:09

Tisztelt önkörmányzatnem tudom foglalkozik-e valaki a panellakások közös képviselöivel de remélem igen.problémám a következö:a mi háztömbünk(páskompark 33-36)közös képviselöje nem látja el feladatat a házban(34-ben)például 5honapja nem ég a hátso királyatnál a villany,kérdésünkre elmondta hogy minek cserélje ki ugyis ellopják.nem tudom mire alapozta kijelentését de soha nem tünt még el onnan a neon cső.a házban még jo pár helyen nem ég a villany amit szintén neki kéne cserélni,a földszinten levő üres üzlethelyiséget pedig télen hajléktalan-szálloként üzemelteti.emberségböl Ő ezt mondja.most pedig a lakok megkérdezése nélkül fodrászüzlet fog nyilni eme helyiségbe.szerinte semmi közünk hozzá neki joga van ezt kiadni.szintén e háztömben a hasonlo helyiségeket a rokonai lakják,valoszinü mi meg fizetünk helyettük.nemrég volt lakogyülés amire az önkományzati lakásban lakok soha nem kapnak meghivot v. értesitést.kérdezem én ez jogszerü?kérem mielöbbi válaszukat a fent leirtakkal kapcsolatban!köszönettel 1 lako aki ember!
opeth

HozzászólásSzerző: opeth » 2006 ápr. 05 17:35

Látom mennyire érdekli a hivatalt a bejegyzésem.válasz hozzászolás sehol.majd az ixemmel kifejezem a nemtetszésemet a hétvégén.köszönöm a semmit! :lol:
opeth

közös képviselő 2006

HozzászólásSzerző: rematrix » 2006 máj. 24 19:21

:)
Ön tulajdonos a lakásában?
Társasházi formában müködik a lakóépület ?
Ha válasza IGEN akkor Ön is tehet róla hogy ilyen a közöslépviselőjük...
sajnos.. javaslom legközelebb legyen körültekintöbb...
Üdvözlettel: rematrix :wink:
rematrix

megbízható közös képviselő

HozzászólásSzerző: Dóra_76 » 2007 aug. 30 18:00

Nálunk nem rég vette át egy közös képviselő a társasházunk közös képviseletét itt Bocskai u. és azota semmi gond nincs pedig előtte sok Társasházkezelés volt már a társasházban.[/url]
Dóra_76

Vissza: Önkormányzati ingatlanok