Zsókavár útcai Orvosi Rendelő !

Minden, ami a XV. kerülettel kapcsolatos, de nem tartozik a fentebb felsorolt kategóriákba

Zsókavár útcai Orvosi Rendelő !

HozzászólásSzerző: durci » 2011 jún. 24 07:44

Csak egy kérdésem lenne,lesz e valaha ismét Orvosi Rendelő ? Vagy ez is olyan mint a 4-es metró ?
durci

Re: Zsókavár útcai Orvosi Rendelő !

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 jún. 24 15:01

MOST SZAVAZTAK MEG A HÉTEN MÉG 90 Millió Ft-ot:

Már egy éve az új rendelőben fogadnák a pácienseket az orvosok,
de volt egy október 3-i választás és elsőként leállitották, kiadták
vizsgálatra, úra tervezésre, így már a csuszás hivatalosan is elismert,
az az kilencvenmillióforinttal több kell!!!!
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 júl. 22 21:54

931 367 455 MILLIÓFORINT?

A 2010 októberében leállitott épitkezés az eltelt semmittevés közel egy éve alatt
387 500 000 Ft-al növekedett, az eredeti tervezett bekerülési tervhez képest!!
Ez a történet testületi ülésen van szentesitve!!
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: durci » 2011 szept. 16 11:03

Épül ezerrel... tévedtem ! Sorry !
durci

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 okt. 06 12:58

Hajdu LÁSZLÓ írta:931 367 455 MILLIÓFORINT?

A 2010 októberében leállitott épitkezés az eltelt semmittevés közel egy éve alatt
387 500 000 Ft-al növekedett, az eredeti tervezett bekerülési tervhez képest!!
Ez a történet testületi ülésen van szentesitve!!

A CSÚSZÁS POLITIKAI OKOKBÓL 1,5 év!!!

Mindent meg lehet magyarázni, még azt is miért kellett több mint másfélévvel tovább a Hősök uti járóbeteg
rendelőben tovább zsúfolódni az orvosnak és betegének!! Ám ez idő alatt 30%- al drágább lett a mutatványra
költött számla, na jó közpénzből az igaz, de az a plusz 387,5 millióforint végül kinek a zsebéből van fizetve???
http://www.hajdu15.hu
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: skorpio954 » 2011 nov. 18 18:57

Tisztelt illetékesek!
Arra szeretnék rávilágítani, hogy talán a már meglévő dolgok, anyagi javak pazarlása, elherdálása nem lehet cél senki számára, tehát az Önkormányzat számára sem!
A Zsókavár útcai Orvosi Rendelő , felújításának tényleges kezdete előtt nem sokkal lett a rendelő körbekövezve szép, sárga (talán keramit) kővel. Valóban nagyon szép volt és iszonyú sokba került! Most az a helyzet, hogy a kivitelező felszedte a szép sárga köveket, elszállította a több tiz milliót érő anyagot! Nem beszélve a - rövid időn belüli - dupla munkadíjról! Ilyen gazdag a kerület, vagy folytatódik a haveri megbízásos rendszer(?), mert harmadik lehetőség nincs!
Tisztelettel: Zsoldos Tibor
skorpio954

HozzászólásSzerző: podmaniczky elek » 2011 nov. 20 20:31

T.
Zsókavár utcaiak!

Hát ez igy igaz?Felszedték a már lerakott drága köveket?Én meg azt láttam,hogy az eredeti betonoszlopokat a bejáratnál beburkolták pozdorja lemezekkel /!/ igy olyan mintha ujak lennének,szinte monumetálisak!Milyen épitészeti trükk ez?
Egyáltalán mire hiv mwg minket a Polgármester Ur a hó végén,ez lesz az ünnepélyes átadás?
Ott leszek,kiváncsi vagyok mit adnak át!

Üdv.
Podmaniczky Elek
pestujhelyi lakos
podmaniczky elek

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 dec. 12 12:32

EZ A BERUHÁZÁS A PÉNZPAZARLÁS PÉLDÁJA ...

350 millió Ft-al többe került mint az eredeti költségvetés és közel másfél év késéssel adták át az eredeti határidőhöz képest.
Az orvosok itt keményen fizetni fognak, az eredeti tervben mi nem vámoltuk volna az orvosi ellátás járóbeteg szolgálóit.
Nehéz erről a tényről hallgatni!

Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: Accantus » 2011 dec. 13 08:56

Hajdu LÁSZLÓ írta:EZ A BERUHÁZÁS A PÉNZPAZARLÁS PÉLDÁJA ...

350 millió Ft-al többe került mint az eredeti költségvetés és közel másfél év késéssel adták át az eredeti határidőhöz képest.
Az orvosok itt keményen fizetni fognak, az eredeti tervben mi nem vámoltuk volna az orvosi ellátás járóbeteg szolgálóit.
Nehéz erről a tényről hallgatni!

Vona Gábor tegnapi Parlamenti felszólalásában jól mondta.MSZP-sek...önök akkor örülnek,mosolyognak ha az ország bajban van ! Amugy minden rossz amit más csinál !
Accantus

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 dec. 14 16:28

GONDOLOM ÖN EGY POLITIKAI VITÁT KÍVÁN E TOPIKON NYITNI, VAN LEHETŐSÉGE ERRE IS, de a fránya tények zavarhatják,
én csak az önkormányzat írásos és nyilvános anyagából idéztem.

Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: Baby » 2012 jan. 03 10:42

Kérdésem lenne a "Tisztelt Önkorm.pályáztatókhoz.
Kerestem a pályázatok között a Zsókavár utcai rendelő intézet takarítási pályázatát még 2010-ben mikor azt mondták pályáznom kell.E.V vagyok aki a Hősök útjai rendelőben 6 orvosnál takarít akik a Zsókavár utcai rendelőben voltak.Pályázatot nem találtam!!!!!!!!Ma felhívtam az Önkormányzatot és kiderült,hogy már el is nyerték a takarítási pályázatot egy cég.Azt sem tudták megmondani,hogy hány négyzetméter a takarításra szánt helységek területe(anélkül pályázni sem lehet)
Tehát lehet a pályázatot pályázat nélkül nyerték meg mert az orvosok sem tudják ..ki az aki majdan takarítani fog náluk.
Szeretnék vállaszt kapni a levelemre.
Tisztelettel Madách Magdolna E.V.
Ember kűzdj és bízva bízzál
Baby

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2012 jan. 03 18:59

AMIT ÉN TUDOK....
A Zsókavár u 42-44 Orvosi Rendelő valóban hosszas - elsősorban politikai vita után - 2011 november 29-én átadásra került.
Ám az üzembe helyezési eljárás miatt csak 2012- ben kezdődik meg az orvosi ellátó szolgáltatás, gondolom a takarítási feladatok is
ezt követően/ezzel egy időben jelennek meg valóságosan.
A hasznos terület szintenként 3x500 négyzetméter kis kerekítéssel (bruttó 1621 négyzetméter), nyilván erre a munkára több ár,
illetve pályázat alapján lehet megbízást adni, hogy csinálják/csinálták nem tudom, de sejtésem nem elég arra, hogy találgassak....
A 10 háziorvosi, 5 gyermekorvosi, 7 védőnői és 5 fogorvosi rendelő rendben tartása, a folyosók, lépcsőház, vizes blokkok stb.
komoly tisztán-tartási feladat, amely szakértelmet igényel, Önnek a tapasztalatát én használnám, talán még ez most sem késő!
Az Eü Intézmény főigazgatójához kellene fordulni, ezt javaslom.
Egyébként meglepődnék, ha szakmai választ kapna itt....
Üdv.
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: Baby » 2012 jan. 03 19:36

Hajdu LÁSZLÓ írta:AMIT ÉN TUDOK....
A Zsókavár u 42-44 Orvosi Rendelő valóban hosszas - elsősorban politikai vita után - 2011 november 29-én átadásra került.
Ám az üzembe helyezési eljárás miatt csak 2012- ben kezdődik meg az orvosi ellátó szolgáltatás, gondolom a takarítási feladatok is
ezt követően/ezzel egy időben jelennek meg valóságosan.
A hasznos terület szintenként 3x500 négyzetméter kis kerekítéssel (bruttó 1621 négyzetméter), nyilván erre a munkára több ár,
illetve pályázat alapján lehet megbízást adni, hogy csinálják/csinálták nem tudom, de sejtésem nem elég arra, hogy találgassak....
A 10 háziorvosi, 5 gyermekorvosi, 7 védőnői és 5 fogorvosi rendelő rendben tartása, a folyosók, lépcsőház, vizes blokkok stb.
komoly tisztán-tartási feladat, amely szakértelmet igényel, Önnek a tapasztalatát én használnám, talán még ez most sem késő!
Az Eü Intézmény főigazgatójához kellene fordulni, ezt javaslom.
Egyébként meglepődnék, ha szakmai választ kapna itt....
Üdv.

Tisztelt Hajdú László úr.
Köszönöm a válaszát...megpróbálom talán sikerül és igy még munkahelyek is teremtődnének.
Üdvözlettel Madách Magdolna
Ember kűzdj és bízva bízzál
Baby

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2012 jan. 04 22:08

MINDEN JÓT KÍVÁNOK.

Üdv.

Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: zsuzsanna » 2012 jan. 25 16:02

A napokban érdeklődésemre azt a választ kaptam egészségügyi dolgozóktól (Rákosi úti SZTK, ill. a háziorvosi rendelőben), hogy bár átadták a korszerű, új SZTK-t, de a beköltözés időpontja bizonytalan, mivel nincs pénz bútorokra... Már közel két hónapja megtörtént az átadás (azóta "ketyeg" a fenntartási költség, fűtés stb.), és még mindig a rossz levegőjű, lepusztult háziorvosi rendelőkben zsúfolódnak az emberek - a milliárdos kiadások után már asztalra-székre tényleg nem futja? Mikorra várható a háziorvosok átköltöztetése?
zsuzsanna

Következő

Vissza: Egyéb témák