Pázmány Péter utca

Minden, ami a XV. kerülettel kapcsolatos, de nem tartozik a fentebb felsorolt kategóriákba

Pázmány Péter utca

HozzászólásSzerző: Vilhelmina » 2009 máj. 05 12:11

Szisztok!
Érdeklődni szeretnék a Pázmány Péter utcáról és környékéről, mivel ott vagy a környéken szeretnénk lakást vásárolni. Nemrég épült a Pázmány P.-ben egy 24 lakásos(narancssárga) társasház, és ott nézegettünk lakásokat. Esetleg lakik ott valaki? Olyan dolgok érdekelnének, hogy zajos-e az utca esetleg veszélyes-e(főleg este), autó forgalom az utcában,vásárlási lehetőségek milyen boltok találhatók a közelben? Eddig 3szor jártunk arra, természetesen többször fogunk elsétálni arra, ha már biztosak leszünk, hogy megvásárolunk egy lakást ott. Szétnézni a környéken nem igazán volt időnk nég, ezért érdekelne a véleményetek. Milyen élni ott? Hozzátenném, hogy a párommal szeretnénk ott élni, fiatalok vagyunk, gyerek még nincs, de tervezzük.
Köszönöm a válaszokat előre is!
Vilhelmina

Re: Pázmány Péter utca

HozzászólásSzerző: Vilhelmina » 2009 máj. 09 19:55

Na senki sem lakik a környéken?
Vilhelmina

HozzászólásSzerző: ucsillag » 2010 dec. 14 10:40

Kedves Vilhelmina.
Én most kattintottam erre a fórumlapra. Itt lakom a Pázmány Péter utcában, de nem a 24. környékén hanem a másik végén.
Nem tudom, hogy sikerült-e ide költöznöd, de leírnék egy pár sort a páratlan oldalról és várom a hozzászólásokat másoktól is.

A páratlan oldal 2 éve változtatási tilalom alatt van és valószínű, hogy még egy évig ott is marad. Demoklész kardjaként függ a fejünk fölött, hogy mi lesz velünk a vasút közelsége miatt, az elővárosi közlekedés fejlesztése miatt. Mennünk kell-e vagy maradhatunk, kell-e a hely a fejlesztésekre? Készül a rendezési terv, számomra elég lassan. Félő, hogy mire kitalálják, hogy mi legyen én már a mamut is hamunak mondom. Ezzel a páratlan oldal ingatlanjai leértékelődnek. Sem elköltözni sem korszerűsíteni nem tudok. Kormányok és Önkormányzatok jönnek mennek, de a téma örök marad. Azért még reménykedek a megoldásban.
Azért kíváncsi lennék mások véleményére is.
Ucsillag.
ucsillag

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2013 feb. 02 20:08

KÉT ÉVE ÍRTA BE KÉRDÉSÉT !!!

Javaslom 2010 december 14-én bejegyzett kérdésre válaszoljanak....

http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

Vissza: Egyéb témák