Nyírpalota út 59-61.

Minden, ami a XV. kerülettel kapcsolatos, de nem tartozik a fentebb felsorolt kategóriákba

Re: Nyírpalota út 59-61.

HozzászólásSzerző: Musuka » 2010 okt. 19 16:54

Kedves Durci!

Nálunk ez úgy működik, hogy személyesen jelezzük a gondnoknak (talán nem tudja mindig végig járni az összes emeletet), ha ilyen probléma van és maximum 1-2 órán belül kicseréli a kiégett izzókat.
Szerintem mindenhol így kell működnie. Az ellenőrzésbe mi magunk lakók is besegíthetünk és jelezhetjük a problémát.

durci írta:Tisztelt Nyírpalota út 51-65 Intéző Bizottsága és Tisztelt Gondnok !

Emeletenként vannak a mozgásérzékelös vílágitó testek ,kérdezem kinek a feladata lenne ha kiégett az izzók pótlásáról gondoskodni ? Van olyan emelet a Nyírpalota 61-ben,ahol a négy izzóból csak kettő világít. Rendszeres ellenörzésükröl ki gondoskodik ? Szerintem senki !!!!
Musuka

HozzászólásSzerző: durci » 2010 okt. 19 21:53

Tisztelt Musuka !

A többszörös jelzéseken már túl vagyok

Üdvözlettel:durci
durci

HozzászólásSzerző: durci » 2011 ápr. 22 07:43

Nyírpalota út 61-63 kapúfeljáró lépcsőin az eltörött járólapok és a kilógó éltarartó fém sinek miatt balesetveszélyes (már hónapok óta !!!) Lépcsőházakbanban ha az izzók ki égnek a kutyát sem érdekeli,hogy pótólni kellene !!!Hetekig vakoskodik az ember(vagy vásárol és lecseréli !!)! Miért is ? A ház elötti kertekben megnött a fű,lekellene vágni,vagy kecskével lelegeltetni !
durci

HozzászólásSzerző: durci » 2011 júl. 27 11:17

durci írta:Nyírpalota út 61-63 kapúfeljáró lépcsőin az eltörött járólapok és a kilógó éltarartó fém sinek miatt balesetveszélyes (már hónapok óta !!!) Lépcsőházakbanban ha az izzók ki égnek a kutyát sem érdekeli,hogy pótólni kellene !!!Hetekig vakoskodik az ember(vagy vásárol és lecseréli !!)! Miért is ? A ház elötti kertekben megnött a fű,lekellene vágni,vagy kecskével lelegeltetni !

Nyírpalota út 61 kapuja tárva nyítva (mivel a zár rossz !) jönnek csövesek,házalók és átjáró lett e lépcsőház !Mini Abc vevői jönnek mennek a házban ! Izzókat kicseréltem(akciós égöket vettem a Tescoban ),de kinek is kellene ? Bejárati lépcsök továbbra is balasetveszélyesek ! Ha azt hiszi valaki is történik valami hatalmasat téved !!! Gettó lesz a ház és a környék !!! Nagybánya 2.!!!
durci

HozzászólásSzerző: durci » 2011 aug. 25 19:56

Nyírpalota út 61. MiniAbc üzemeltetője zöldség boltot nyított a társasház bejáratánál lévő teraszon. Neki állt terjeszkedni az uj üzemeltető és zöldséges ládák között és mellett lehet bejutni a lépcsőházba. Mi van itt ? Nem elég,hogy szemétdíjat nem fizet (miért is ?szemete van böven) de gátlástalanabb mint az itt volt arab bérlő.Kérem az Intéző Bizottságot ,hogy állítsák helyre az eredeti állapotot !!! Bejárati ajtó azért van, azon tudjunk közlekedni és nem azért ,hogy vásárlokon és göngyölegen kelljen átverekednie az embernek magát !!! Sürgös intézkedésüket kérem !!!!
durci

HozzászólásSzerző: Hatósági Iroda » 2011 aug. 30 14:01

Tisztelt Durci!

A 2011. augusztus 25-én kelt, a Budapest XV. kerület Nyírpalota út 61. szám alatti élelmiszer, zöldség-gyümölcs üzlet tevékenysége ellen tett bejegyzésére hivatkozva tájékoztatom, hogy a Hatósági Iroda Közterület-felügyeleti Csoportja hatékony intézkedésének köszönhetően az üzemeltető ALAA-KRISZ-AMAL Bt. a lakosság nyugalmának érdekében a lépcsőház előtti területről a zöldség-gyümölcs göngyölegeket eltávolította.

Tájékoztatom, hogy a Társasház Intéző Bizottsága a zöldség-gyümölcs értékesítést a kereskedőnek engedélyezte azzal a feltétellel, hogy a tevékenysége során nem képezhet akadályt a lépcsőházban közlekedők számára. Amennyiben a jövőben a probléma ismételten jelentkezne, szíveskedjen az Intéző Bizottsághoz fordulni, mert a Társasház tulajdonát képező területen ők jogosultak intézkedni.

Hatósági Iroda

durci írta:Nyírpalota út 61. MiniAbc üzemeltetője zöldség boltot nyított a társasház bejáratánál lévő teraszon. Neki állt terjeszkedni az uj üzemeltető és zöldséges ládák között és mellett lehet bejutni a lépcsőházba. Mi van itt ? Nem elég,hogy szemétdíjat nem fizet (miért is ?szemete van böven) de gátlástalanabb mint az itt volt arab bérlő.Kérem az Intéző Bizottságot ,hogy állítsák helyre az eredeti állapotot !!! Bejárati ajtó azért van, azon tudjunk közlekedni és nem azért ,hogy vásárlokon és göngyölegen kelljen átverekednie az embernek magát !!! Sürgös intézkedésüket kérem !!!!
Hatósági Iroda

HozzászólásSzerző: durci » 2011 aug. 30 14:53

Tisztelt Hatósági Iroda !

Köszönöm szépen gyors intézkedésüket !

Tisztelettel:durci
durci

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 feb. 01 23:50

PARKÍROZÓ ÉPÜL AZ ÖNÖK HÁZA ELŐTT IS A NYÍRPALOTA u ZÖLD SÁVBAN !

Tudom ez nem nagy ügy, de tudjanak arról, hogy e szép zöldterületet feltörik és fizetős parkírozó
épül ott több ezer négyzetméteren!

http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: nico » 2014 feb. 02 12:58

A Vásárcsarnokot látogató vevők, eladók és a környező lakók autóinak részére.

Kulturált megközelítést adva piacot felkereső gyalogosoknak is.
Tisztelettel: Fórumtársad.
nico

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 feb. 06 02:13

ZÖLDTERÜLET NEM SZÁMÍT ?
Én még ilyen véleménnyel aki az autóst előnybe részesíti a zöldterülettel szemben nem olvastam...
Akkor a Kőrakás park parkírozó építések zöldterület elvétele miatt miért volt harc itt a fórumon?
Egyébként a 2/3-ad bármilyen pusztításra is felhatalmazás a kerületi lakosság részéről!!!!
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: nico » 2014 feb. 06 10:48

DSCF8002.jpg
Zöld-e a terület, én nem is tudom.
Tisztelettel: Fórumtársad.
nico

HozzászólásSzerző: fazekas » 2014 feb. 06 16:33

Ma divat zöldnek lenni, harcot hirdetnek a zöldterületért.
Sajnos össze tévesztik a gazos, elhanyagolt kopár szennyezett
területekkel. :oops:
A zöldterületeket gondozni, ápolni kell! :!:
Parkolót is lehet gyeprácsokkal készíteni. Sajnos ezek mind
gondozást igényelnek. Kitől várjuk a gondozást? :?:
Nagy kérdés kítől? :?: Nem kell messze menni csak körbe kell
járni a Korház területét. :oops: Megnézni a járdát és a járdát
övező zold területet. :oops:
Sopánkodjunk csak, az a sok zöldharcos :mrgreen: rendbe tartja a portája elejét,
nem dobja el a csikket, papirzsebkendőt, rágós papirt,stb? :?: az utcán.
Lehet irdogálni, harcot hirdetni a természetért, de elöbb a belső
harcunkat vívjuk meg.
fazekas

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 feb. 14 13:59

A PIAC CÉLJÁBÓL PARKÍROZÓ ÉPÍTÉSÉRE ELPAZAROLNI AZ ELŐTTETEK LÉVŐ SZÉP ZÖLDET......

Vállalkozók már 2006-ban ezt akarták. Többször megkerestek engemet is. Nyomás alá helyeztek. A Kontyfa u iskolában
összehívtam ez ügyben egy napokig hirdetett lakossági fórumot. Ott volt a mai kerületi vezetők szinte mindegyike, akkor
mint ellenzéki helyi szószólók! A jelenlegi polgármester is. Ő volt aki a parkírozó megépítése ellen tovább lázította az
embereket, noha azzal kezdtük, hogy a véleményüket kérjük és a szerint cselekszünk.
NEM ez volt a kb. 200 fős lakosság véleménye és persze a mai polgármesteré is.
Ezzel az ügy a lovagiasság szabályai szerint le lett zárva.
Ma látom a vélemény váltást, vajon mi az oka???

Hajdu LÁSZLÓ

Előző

Vissza: Egyéb témák