Közterület állapota

Minden, ami a XV. kerülettel kapcsolatos, de nem tartozik a fentebb felsorolt kategóriákba

Re: Közterület állapota

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 feb. 01 23:45

KERÜLET ÚJPALOTA - NYÍRPALOTA u - ZÖLDTERÜLET ROMBOLÁSRÓL DÖNTÖTT A KERÜLETI KÉPVISELŐ-TESTÜLET !

Beszéljünk a tényekről. Vállalkozói parkírozó épül több ezer négyzetméternyi zöldterületen a Nyírpalota u zöld sávban.
A közterület állapotát alapvetően átírja a fizetős parkírozó. Tudom ez nem hír! A Mentsük meg Újpalotát facebook
oldalon sem találom azok hangját akik féltik a kerület értekeit. Szóval én jelzem - talán még nem késő!

http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: nico » 2014 feb. 02 10:28

Laci!
Csúsztatod, hogy hol.
A "Vásáscsarnoknak" nevezett ocsmányság mellett.

Kár minden zöldterületért, de a piac környéke rettenetes. A tizenvalahány kocsma, és a szaporodó látványpékséggel- kenyérbolttal álcázott szeszbolt bódé, "butik" felén is lehetne parkoló.

Az a környezet a TE és tanácsadóid, képviselőtársaid bűne.
Illik nem elfelejtened!
Tisztelettel: Fórumtársad.
nico

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 feb. 07 18:11

AZ ÉN ÖRÖKSÉGEMRŐL SZERETNÉLEK INFORMÁLNI.

Ma könnyű pénzt költeni olyan dolgokra is amire mi teremtettük meg a lehetőséget, akár kell...!
Több mint 70 %-a a kerület utcáinak még 1994-ben föld út volt. Ezekben az utcákban nem volt
szennyvízcsatorna sem. Még ivóvíz-ellátási gondok voltak, több mint 200 db nyomós közkút üzemelt.
Az utcák nagyon jelentős részében hiányzott a gázvezeték. Kábeltelevízió vezeték egy méter sem volt.
A mobil telefon akkor még nem lévén a vezetékes telefon kiépítését követelték az emberek.
Ma 100 %-ban mindezt sok milliárd forintból kiépítettük. Én úgy adtam át a kerületet, hogy utódomnak
díszburkolat építés lett az alkotó tere. Két milliárdot pazarolt el a Zsókavár u és környéke díszburkolatának
építésére! És csak erre az egy körzetre! Ez az ő önkormányzati képviselői körzete, ide semmi pénz sem sok,
a többi fideszista választókörzetében ehhez képest sírfeliratok és emléktáblák tömegét építették ki a közparkok
szélére. Noha a Rákospalotai temetőbe kellet volna ezeknek emléket állítani. Annál is inkább mivel többeknek a
sírja ott van, romos állapotban, nincs befizetve a sírhelyük meghosszabbítása, ha ezek olyan fontos emberek, akkor
kegyelettel és nem kegyeletsértő pénzpazarlással kellett volna emléküket ápolni.
A csarnok és környéke is egy pótcselekvés, a zöldterületet felszántó eszement terve pedig ellentétes minden józan
városvezetői felelősséggel.

http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

Előző

Vissza: Egyéb témák