Futás a kerületben

Sportolási lehetőségek, sportélet a kerületben

Re: Futás a kerületben

HozzászólásSzerző: pottom13 » 2011 máj. 05 20:32

Hajdu LÁSZLÓ írta:KOCOGÓKNAK:
Én az önkormányzati sportpályák(Vasgolyó u., Szántóföld u., Széchenyi tér ) salak futópályáját ajánlom, már sokszor meg lett hirdeve, nem jönnek az emberek, emlékeim
szerint a pálya nyitvatartási idején belül bárki mehet futni: e-mail - sportkozpont@axelero.hu és a - mob.:06-30-9404759, ha az időpontok nem jók ajánlok futóhelyet,
én évk óta( télen is ) ide járok/és nem az önkormányzati pályára:
Szils patak part, beállok a PÓLUS Center parkolóba kb. 3 km hosszú, nagyon kényelmes, igazán jó levegő van.

Érdeklődni szeretnék, hogy a Széchenyi téren pontosan hol található az önkormányzat salakos futópályája?
pottom13

HozzászólásSzerző: Magdi » 2011 máj. 05 21:25

Gondolom a focipálya körül van a salakos futókör, de sajnos nekem Pestújhelyről nem jó a megközelítése, sok forgalmas úton lehet csak odamenni, ezen kívül amikor még be lehetett járni a Bánkút utcai Testvériség pályára, futottam salakon, kemény mint a beton, és porzik, a cipő, a zokni, térdig a láb retkes lesz tőle nagyon. Egyetlen jó, hogy nem kell figyelni semmire, lehet róni a köröket.
Magdi

HozzászólásSzerző: pottom13 » 2011 máj. 06 17:11

A REAC pálya? Húúú, az nagyon-nagyon szuper lenne, mert nekem kb. fél perc eljutni oda :) És ez bizony nem utolsó szempont :) Ez az egyetlen, de óriási előnye lenne a Duna parttal szemben :)
Írtam egyébként a megadott email címre, de nem válaszoltak :(
pottom13

HozzászólásSzerző: pottom13 » 2011 máj. 10 20:08

pottom13 írta:A REAC pálya? Húúú, az nagyon-nagyon szuper lenne, mert nekem kb. fél perc eljutni oda :) És ez bizony nem utolsó szempont :) Ez az egyetlen, de óriási előnye lenne a Duna parttal szemben :)
Írtam egyébként a megadott email címre, de nem válaszoltak :(

Igen, valóban a REAC pálya az. És bizony minden nap 6-22 óráig lehet menni futni. Kivéve a bajnoki labdarúgó mérkőzések idején.
Végre nem kell elbuszoznom a Duna partig, bár annak is megvan a maga varázsa, hanem csak leugrom kocogni egyet :)
pottom13

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 máj. 11 22:09

BUDAI II. LÁSZLÓ STADION:

FUTNI ITT IS LEHET (Széchenyi tér), de nem jönnek a sportolni vágyó önkéntesek!?
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: pottom13 » 2011 máj. 12 14:46

Hajdu LÁSZLÓ írta:BUDAI II. LÁSZLÓ STADION:

FUTNI ITT IS LEHET (Széchenyi tér), de nem jönnek a sportolni vágyó önkéntesek!?

De, én már voltam is, és a jövőben is rendszeresen szeretnék menni.
Kedden este, amikor elször voltam, rajtam kívül voltak még mások is, és tegnap este is láttam lelkes kocogókat :)
pottom13

HozzászólásSzerző: hencike82 » 2011 jún. 11 11:21

Sziasztok
nem rég költöztem a 15.kerületbe.Szeretném megkérdezni, h a Zsókavár u. melyik futó pálya van közel, és ezeket hétvégén is lehet használni?
köszönöm
hencike82

HozzászólásSzerző: Magdi » 2011 jún. 11 14:59

Szia, a Temető előtt a Testvériség pálya lett volna, csak attól el vagyunk tiltva. Ha az előzőeket elolvastad, egyetlen futópálya van a kerületben, a Széchényi téren, a Hubay mögött. De javaslom a Rákos patakot neked is, én nagyon örülök, hogy rátaláltam. A Nyírpalota úton, vagy mögötte fuss el a Körvasút sorig, át rajta, és a Lipótvár utcán a Rákos patakig, ott balra, és akár a bicikliúton, akár a fűben el lehet egészen a Kerepesi útig menni, talán ez elég is, és nem vagy egyedül, vannak ott futók, görkorisok, biciklisek.
Magdi

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 nov. 12 19:11

Magdi írta:Szia, a Temető előtt a Testvériség pálya lett volna, csak attól el vagyunk tiltva. Ha az előzőeket elolvastad, egyetlen futópálya van a kerületben, a Széchényi téren, a Hubay mögött. De javaslom a Rákos patakot neked is, én nagyon örülök, hogy rátaláltam. A Nyírpalota úton, vagy mögötte fuss el a Körvasút sorig, át rajta, és a Lipótvár utcán a Rákos patakig, ott balra, és akár a bicikliúton, akár a fűben el lehet egészen a Kerepesi útig menni, talán ez elég is, és nem vagy egyedül, vannak ott futók, görkorisok, biciklisek.

EZ A LEGJOBB HELY A RENDSZERES FUTÁSRA, TÉLEN A HÓBAN IS...

Én évek óta az Pólus Center és a Régifóti ut közötti szakaszon koccogok, jó érzés olvasni, ha van sportolni akaró.
sporttársi üdvözlettel.
http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: Magdi » 2011 nov. 12 20:50

A Pólus mögött a Szilas patak mentén? Ott egy kutyaiskolánál vége az útnak. És sehol senki. Vagy hol?
Magdi

HozzászólásSzerző: pottom13 » 2014 okt. 25 14:25

Sziasztok, érdeklődnék, hogy manapság szokott-e valaki futni a Pólus mögötti erdőben? Mennyire biztonságos?
pottom13

HozzászólásSzerző: Magdi » 2014 okt. 25 14:42

Szia! A mostani Életképek 6. oldalán van egy cikk: Erdei játszótér és tornapálya. Itt olvastam, hogy most adtak át a kiserdőben egy 1600 m-es futópályát, 19 állomással, ahol erőnléti tornaeszközök vannak. Én még nem láttam - valaki?
(Bocs, de biztonság nincs sehol, se az utcán, se otthon, se sehol.)
Magdi

HozzászólásSzerző: pottom13 » 2014 okt. 25 14:46

Ez tökjó :) Köszönöm! Azt hiszem, gyorsan el is ugrom, és megnézem, hogy mi a helyzet. Utána beszámolok a tapasztalatokról. :lol:
pottom13

HozzászólásSzerző: pottom13 » 2014 okt. 25 16:50

Egész jó a terep. Kulturált, rendezett. Az emberek is jöttek-mentek. Egyedül, sötétben azért eszem ágában sem áll ott kocogni :-D
pottom13

HozzászólásSzerző: Magdi » 2014 okt. 25 18:15

És mi a talaja? Esetleg mulcs? Gondolom nem gumitégla. Ez is a szánkózódombnál van? Onnan indul? És oda is érkezik vissza?
Magdi

ElőzőKövetkező

Vissza: Sport