Kerületi televízió műsora

Kerületünk kulturális életével kapcsolatos témákat várunk ebbe a fórumba

Kerületi televízió műsora

HozzászólásSzerző: Énn » 2010 nov. 09 16:24

Remélem jó helyre írom a mondanivalómat... :oops:

Tisztelt Szerkesztőség!
Amiatt kerestem meg önöket, hogy panaszt tegyek a televívió műsorával kapcsolatban. Már sokadszorra kerestük meg önöket telefonon is emiatt, és most reménykedek, hogy itt meghallgatják kérésemet.

A Szilas Néptáncegyüttesben táncolok, és a videókat a fellépéseinkről sehonnan nem tudom megszerezni. Néha ránézek a ktvre, nézem alul a műsort, és a legfrissebb a tegnapi. Azzal nem tudok sokmindent kezdeni. Ma pedig amikor pedig a ktvre kapcsolok, sajnálattal látom, hogy a Szilas Fesztivál első részének mindjárt vége lesz. :cry: Reménykedek, hogy a második részt is leadják, és nem. Egyszer csak vége lesz. Utána nézem alul a műsort, és még mindig írja a november 3-ait, de a jövő hetit még nem. Utánanézek az interneten: sehol semmi. Most várjak addig, míg például november 10-én kiírják, hogy november 9-én volt? Vagy ha nem játszák le többször, akkor honnan szerezhetném meg? Ez már nem az első ilyen eset. Már többször telefonáltunk családommal emiatt a televíziónak. Válaszukat köszönöm!
Énn

Re: Kerületi televízió műsora

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 nov. 12 17:50

Közösségi Televízió Müsora!!

Új cégbe vitték a KTV-t, de mi változott???
Nagyon sok minden pl. minden adásban döntően a polgármester a főszereplő, ez egy személyes image épitő lett??
Még tévedésből sem jut képernyőre az ellenzéki önkormányzati képviselő, így persze a civil szervezetek sem, de miért is??
Tartok attól a Szilas Néptánc csapata is ritkán fog önállóan szerepelni!!!

http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

Vissza: Kultúra