LAKÁSGAZDÁLKODÁA A XV. KERÜLETBEN

Minden olyan téma, ami aktuális a kerület életében.

Re: LAKÁSGAZDÁLKODÁA A XV. KERÜLETBEN

HozzászólásSzerző: Aggtata » 2014 szept. 09 18:53

Üdvözletem!

Felvilágosítanám az itt tanácsadó témában írókat, hogy jelenleg is dolgoznak az önkormányzatnál tanácsadók, referens megnevezéssel. DE! Sok ügyintéző is referensi megnevezéssel van a hivatalban, viszont ők nem tanácsadók. A volt tanácsadók után két év kellett László Tamásnak, hogy hozzon maga mellé referenseket, jelenleg ha jól tudom 3 olyan referens van a hivatalban, akik mellé kellettek. Ha kell név szerint is felsorolom őket, mivel én még az önkormányzatnál dolgozok, amíg el nem megyek nyugdíjba. Azok a tanácsadók is szúrták a szemünket akik a Hajdu idejében ott voltak, de a mostaniak sem jobbak semmivel, főleg, hogy egy évig mást sem hallgattunk, hogy a komcsik mire meg mennyit költöttek. Ne izguljon Bakos úr, a fideszesek sem szégyenkezhetnek!
Egy kutya mind, csak az egyik most van hatalmon, a másik meg most akar hatalomra kerülni. A legnagyobb kárt mégsem ezek a referensek tették a hivatalnak, hanem a törvényesség őre, aki csak dísz a hivatal élén.
Aggtata

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 szept. 09 21:07

" Azok a tanácsadók is szúrták a szemünket akik a Hajdu idejében ott voltak, de a mostaniak sem jobbak semmivel, főleg, hogy egy évig mást sem hallgattunk, hogy a komcsik mire meg mennyit költöttek. Ne izguljon Bakos úr, a fideszesek sem szégyenkezhetnek!"

Nem vagyok izgulós fajta... Némi székely vér is csörgedezik ereimben, így csak akkor izgulok, ha már nincs miért! 8)
Mindenhol vannak hibák, de van ahol csipetnyi és van ahol szekérderéknyi. Hogy a komcsik mire mennyit költöttek, nem kell Önnek külön elmesélni, amennyiben a Hivatalban dolgozik. Ugye azért a referens és a tanácsos nem azonos fogalom. Az egyik előad, a másik tanácsot ad pénzért. Méghozzá esetünkben sok pénzért - rossz és hál'Istennek kevés tanácsot. :?
És két különböző dolog az is, hogy valaki hatalmon van, vagy a várost vezeti. Mint látjuk, egyik Istennek nem akar visszavonulni és elmenni horgászni, mert igen csak kiszolgálta a munkaidejét, a jelenlegi pedig még akkor is a kerület fejlődését szeretné segíteni, ha már nem lesz polgármester. :wink:
Egyik kutya, másik eb. Csak nem mindegy milyen fajta. :wink:
bakossandor

HozzászólásSzerző: nico » 2014 szept. 10 08:59

bakossandor írta:

"Egyik kutya, másik eb. Csak nem mindegy milyen fajta."

Az egyik "Haveri Kutya"
Kutya ha haveri.jpg

A másik "Kóbor kutya"
kóbor kutya.jpg
Tisztelettel: Fórumtársad.
nico

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 szept. 10 16:59

Végre kibújt a szög a zsákból! 8)
A Helyi Választási Bizottság a polgármester-jelöltek szavazólapon megjelenő sorrendjénél Hajdú Lászlót úgy jelölte, hogy a Demokratikus Koalíció jelöltje! :wink:
Tehát nem jobbról jövünk, balról jövünk, hanem Őszödről indítják és nem az MSZP, RATE, MLP, PM, EGYÜTT jelöltje hanem kizárólag a DK és annak fura ura, az Őszödi Böszme favoritja! :mrgreen:
Megnéztem a jelölt és a kompenzációs listát, nem szerepel rajta. Tehát nem a lakosokért indul, hanem a húsos fazékért, hiszen "kicsire" nem ad. Vagy a polgármesteri fizu, ( + a maga által megszavaztatott járulékok ) vagy semmi! :x

Akkor most hogy is van ez??? :shock: :shock: :shock:
bakossandor

HozzászólásSzerző: nico » 2014 szept. 10 19:04

hajdu gyurcsany vagyok0.jpg
Meg hatalmas böszme is Laci!
nico

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 szept. 11 21:53

A VÁLASZTÓPOLGÁROK OKTÓBER 12-én KÖNNYEBBEN FOGNAK DÖNTENI.

Azt gondolom, hogy nem méltó az amit hozzászóló társam tett a http://www.bpxv.hu eredeti céljához,
nekem ez az alpári stílus persze jól jön, hiszen kiket képvisel az aki a véleményét csak ilyen
utcasarki formában képes csak kifejezni?

http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: nico » 2014 szept. 11 22:03

No, Laci!
A példaképed, főnököd, megböszmélőd, az utcasarkon!

gyurcsány az utcasarkon.jpg
Ma a Lendvay utcai Fidesz-székháznál tartotta több mint két évtizedes gigaturnéjának legújabb előadását a Belvárosi Antirasszista Nagycirkusz. Az ürügy ezúttal egy félművelt, - nótás és talán -részeg sajtómunkás szokásos heti akciója volt, amelynek során ismét egy adag trolltápot öntött a vályúba, de a ürügy igazából mindegy is, a lényeg, hogy megint együtt lehetett a nagy csapat, Horváth Aladártól Hanti Vilmoson át *** Koppány Bendegúzig, Szanyi Tibortól Gyurcsány Ferencen át Ungár Kláráig.

és most már Hajdu Laciig és az ő "civil" és nem civil társaiig.

Kép és szöveg innen:
http://mandiner.blog.hu/2013/01/13/megi ... zmus_ellen
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nico 2014 szept. 11 22:12-kor.
nico

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 szept. 11 22:05

NAGYON ÜGYES CSÚSZTATÁS.
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 szept. 12 08:29

"A VÁLASZTÓPOLGÁROK OKTÓBER 12-én KÖNNYEBBEN FOGNAK DÖNTENI.

Azt gondolom, hogy nem méltó az amit hozzászóló társam tett a http://www.bpxv.hu eredeti céljához,
nekem ez az alpári stílus persze jól jön, hiszen kiket képvisel az aki a véleményét csak ilyen
utcasarki formában képes csak kifejezni?"

Tisztelt Hajdú László Úr!

Kérdem én: ha valóban a kerület és az ott élők "hatékonyabb" képviselete a cél, miért nem tudod ezt "aprópénzért" is vállalni??? :shock:
Adott esetbe, amennyiben nem futnál be mint polgármester, megtehetnéd azt képviselőként is, hiszen ugyan úgy tudnál lobbizni a célokért, amelyek szerinted jobbak lennének az itt élőknek!? :wink:
Azt írod: "NAGYON ÜGYES CSÚSZTATÁS." Melyik része? Az amikor úgy hirdeted magad, hogy Téged mindenki támogat a baloldalról, közben kizárólag a DK színeiben indulsz, miközben a képviselő-jelöltek MSZP, RATE, MLP, PM, EGYÜTT jelöltjeként, vagy az a része, hogy mint már írtam, csakis és kizárólag a polgármesteri fizetésért vállalod ezt!? :? Kíváncsi vagyok, hányan fogják ezt észrevenni azok közül, akik még hittek és hisznek benned. Mert azon kívül, hogy a pénz az elsődleges (mint ezt egy itt lakónak mondtad, azzal panaszkodva, hogy kevés a nyugdíjad) vagy az, amit az utóbbi riport filmedben mondtál, azért vállalod, mert unatkozol otthon! :!:
Így vagy úgy, konkrét célt vagy programot nem olvastam-hallottam a DK. jelöltjétől azonkívül, hogy ismét 400 lakást szeretne kiutalni a "rászorulóknak". :evil:
bakossandor

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 szept. 13 22:41

SÁNDOR MEG LESZEL ELÉGEDVE HA INGYEN, TÉRÍTÉS NÉLKÜL LÁTOM EL ??
http://www.hajdu15.hu
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 szept. 15 07:57

"Hozzászólás Szerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 szept. 13 21:41
SÁNDOR MEG LESZEL ELÉGEDVE HA INGYEN, TÉRÍTÉS NÉLKÜL LÁTOM EL ??"

Laci: az ingyen általában többe kerül mint a fizetett! 8)
Ismét nem figyeltél: azt írtam, hogy ha valóban szíveden viselnéd az itt élők sorsát, akár képviselőként is bevállalnád, amennyiben nem jön össze (remélem) a polgármesterség. :?
Mert Te panaszkodsz állandóan, hogy milyen kevés a nyugdíjad... Tényleg: mennyi is? :shock:
Tudod, ha polgármesteri fizut kapsz, majd lemondhatsz róla!? Igaz, majd megszavaztatsz magadnak 2x annyit!!! :wink:
Csak óvatosan gazdálkodj majd a pénzzel, mert tudod, hogy nagy része majd a DK. kasszájában kell vándoroljon, mert mindennek ára van, ugye. :mrgreen:
bakossandor

HozzászólásSzerző: Dr.Ódor József » 2014 szept. 15 09:27

Tisztelt Hajdu Laci! A helyedben és nem válaszolnék ilyen levelekre, mert azoknak egyetlen célja van: lejáratásod, mégpedig alaptalanul! Minden mondatnak személyed ellenes éle és célja van. Nem a tények, a cselekedetek és célok vitája folyik, látni kell!! SAJNOS!
Dr.Ódor József

HozzászólásSzerző: nico » 2014 szept. 15 10:31

Hajdu Laci képessége elég, sőt bőséges a saját maga lejáratásához. Nem szükséges őt lejáratni. Lejáratja saját magát. Ezt a fórumon számtalanszor bizonyította. Böszme ő a javából!
Szerencsére a volt és jól fizetett tanácsadó köre sem tud hatni rá, vagy ők is böszmék. Néhányan még segítik is.
Szerencsére!
nico

HozzászólásSzerző: Dr.Ódor József » 2014 szept. 15 14:18

Nagyobb "böszme" nem kell annál, mint aki ilyeneket tud csak írni. Befejezve!!
Dr.Ódor József

HozzászólásSzerző: nico » 2014 szept. 15 14:34

Dr.Ódor József írta:Nagyobb "böszme" nem kell annál, mint aki ilyeneket tud csak írni. Befejezve!!

Ahogy gondolja Ódor elvtárs!
A különbség csak annyi, hogy Hajdu Laci fórumbeli marhaságaival - kitartó volt tanácsadóival - és a határtalan böszmeségével polgármester jelölt a XV. kerületben. Ő nagy ember, nagy böszme. Böszmeségét saját maga vállalta, még nyalizott is érte.

Engem pedig egy szekértolója titulál saját jelzőikkel.
nico

ElőzőKövetkező

Vissza: Közélet