XV. Ker. Szakorvosi Rendelő

Minden olyan téma, ami aktuális a kerület életében.

XV. Ker. Szakorvosi Rendelő

HozzászólásSzerző: Mókuska61 » 2011 jan. 12 14:05

Tisztelt Mindenki!

Tegnapi napon a szakorvosi rendelőt szerettem volna felhívni, de szembesültem azzal a ténnyel, hogy 14-tól 15:10-ig nem sikerült.

Folyamatosan az automatta hangját hallottam,ami folyamatosan tájékoztatott, hogy várjak a kezelő jelentkezéséig, végül feladtam a dolgot. A telefon költségem biztos jó magas lesz. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ne lehessen elérni őket, a rendelőintézet titkárságának írtam egy e-mailt, válaszra sem méltattak.
Az egészségügyi intézmények a felügyelet kihez tartozik esetleg ha valaki tájékoztatna erről, mert szeretném az ügyet tovább vinni.

Köszönettel:
R.E.
Mókuska61

Re: XV. Ker. Szakorvosi Rendelő

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 feb. 01 13:41

RENDELŐINTÉZET:
A KÖZPONT az összes önkormányzati intézménynél, ahol automata van így müködik, NEM VIGASZ,de a Polgármesteri Hivatalban is sajnos.Igaz, ha már tudom melyik osztályt keresem, könnyebb az ügyfél dolga, hiszen van külön kölön önnálló városi számuk, ott viszont végre emberi hang szólal meg élőben.Felvetés közérdekű, noha tudtommal nem kerül pénzbe nekünk telefonálóknak, amig hosszú percekig a gépi hangot hallgatjuk, én így vagyok informálva!
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: nico » 2015 dec. 19 21:30

ius murmurandi

szólás.jpg
Tisztelettel: Fórumtársad.
nico

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2015 dec. 25 10:18

Kedves Nico:

Sajnos ezeket az alapvető jogokat sajátosan értelmezik egyes intézményekben.
Teszik ezt olyan intézményekben is, melyeket közpénzen tartanak fent, (tehát többek közt az én adómból is) így lesznek azok értelem szerűen közintézmények.
És képzeld: létezik pár ilyen intézményben olyan osztály, ahol annak a megfigyelése zajlik, ki, hol, mikor, mit, tesz a munkaidején túl. És ha netán a szólás és vélemény nyilvánítási szabadságára hivatkozva esetleg megnyilvánulna, rögtön munkáltatói erőfölényt alkalmazva megmutatják, hogy lakik az Úristen! :evil:
Tudod, az amelyiktől 26 éve ( legalább is úgy gondoltuk) sikerült megszabadulnunk.
Maradt a megfigyelés, feljelentgetés, fenyegetőzés, szembesítés, cenzúrázás és megtorlás. Mondom, egyes intézményekben.
Persze, továbbra is azt javasolom, hogy akinek ez nem inge, ne öltözködjön. Mert ez (hál'Istennek) nem általános. Vannak kerületek, ahol már beköszöntek az új idők! :wink:
További Békés, Áldott Ünnepeket és Boldog Új Évet!
bakossandor

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2016 ápr. 30 20:31

Már csak kevés a várakozási idő a XV. kerületben.
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

Vissza: Közélet