Közbiztonság Pestújhelyen!

Minden olyan téma, ami aktuális a kerület életében.

Re: Közbiztonság Pestújhelyen!

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 feb. 07 16:49

Hajdu LÁSZLÓ írta:KÖZBIZTONSÁG:
Közbiztonság Pestujhelyen cimü vitához már többször hozzászóltam, de a cenzúra törölt?

MÓDOSITÁS:
A hozzászólásaim egyszer csak olvashatóak lettek?
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: Musuka » 2011 feb. 07 17:13

Hajdu LÁSZLÓ írta:
Közbiztonság Pestujhelyen cimü vitához már többször hozzászóltam, de a cenzúra törölt?

MÓDOSITÁS:
A hozzászólásaim egyszer csak olvashatóak lettek?

Az Ön hozzászólásai eddig is olvashatóak voltak (minden témában), nem törölte, nem cenzúrázta senki sem. Egy-egy témán belül, ha sok a hozzászólás, akkor olykor lapozni kell. Valószínűleg hamarosan belejön a fórum használatba :)

Üdvözlettel:
Musuka
Musuka

HozzászólásSzerző: fazekas » 2011 feb. 07 18:27

Már megbocsajtson, nem hiszem, hogy 2007-ben a cenzúra törölte volna Önt.
fazekas

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 feb. 13 17:39

KÖZBIZTONSÁG:
A közbiztonság javult e a 2010 májusi kormányváltás óta, ezt vetettem fel, ám elterelő témáról folyik a vita, csak nincs változatlanul jó közbiztonság??
A rendörség heteken belüli megerősitése, új rendőrök tömeges (3000. fő ), és látható rendőrség volt az igéret, jó lenne erről szót váltanunk, egyetértenek?
A közbiztoság, a közrend, az együttélési normák, a közlekedési kultúra stb. sok összetevős feladat, az állami, az önkormányzati teendők meghatározó kötelezetségei mellett, nem elhanyagolható az állampolgári fegyelem, törvénytisztelő életmód sem a jó közbiztonsághoz!
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: Nagy Erika » 2011 feb. 15 19:56

A közbiztonság javult e a 2010 májusi kormányváltás óta, ezt vetettem fel, ám elterelő témáról folyik a vita, csak nincs változatlanul jó közbiztonság??
A rendörség heteken belüli megerősitése, új rendőrök tömeges (3000. fő ), és látható rendőrség volt az igéret, jó lenne erről szót váltanunk, egyetértenek?
A közbiztoság, a közrend, az együttélési normák, a közlekedési kultúra stb. sok összetevős feladat, az állami, az önkormányzati teendők meghatározó kötelezetségei mellett, nem elhanyagolható az állampolgári fegyelem, törvénytisztelő életmód sem a jó közbiztonsághoz!

Nyilván ezt megbeszélte otthon a vejével is. Kár hogy ő nem hallgatott erre a szép szóra... :( "Törvénytisztelő életmód." Erre lett volna szükség, akkor most nem ülne ő sem a hűvösön. :(
Nagy Erika

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 feb. 17 19:27

Nagy Erika írta:

Nyilván ezt megbeszélte otthon a vejével is. Kár hogy ő nem hallgatott erre a szép szóra... :( "Törvénytisztelő életmód." Erre lett volna szükség, akkor most nem ülne ő sem a hűvösön. :(

MI ILLIK EGY TISZTSÉGVISELŐHÖZ:
A családtagokról a hatalomba jutva elsőként gondoskodni, ez illik??
Az - magától értendő ? - a jó tisztségviselői viselkedés a tisztességtudás, a jóhiszeműség és a közszereplés etikájának együttese, az a véleményem, hogy Ön
kárörvendő, szándékaiban pedig lelkiismeretlen, cinikus, és egy buta ember lakozik a személyiségében.
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: fazekas » 2011 szept. 10 07:58

Akkora a közbiztonság Pestújhelyen, hogy a Pestujhelyi Iskola zárt udvaráról el lehet vinni egy szobrot. :oops:
fazekas

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 szept. 13 12:50

fazekas írta:Akkora a közbiztonság Pestújhelyen, hogy a Pestujhelyi Iskola zárt udvaráról el lehet vinni egy szobrot. :oops:

NAGY ERIKA AZ ELŐZŐ HOZZÁSZÓLÁSAIBAN EZT MÁSKÉNT LÁTJA!!!

dr. Antall József néhai miniszterelnök Pestújhelyi téren álló szobrát háromszor állitottuk vissza, a szabadtéren riasztó
és kamera védelem alatt is ellopták, az iskola udvara védett hely, zavartalanul tudtak a tolvajok dolgozni, a közbiztonság
részben rendőri kérdés, de a szociális állapot, a kulturális elmaradottság, a szomszédi figyelem stb. legalább ilyen fontos.
A polgárőrség toboroz helyben élőket, saját utcánk, tereink, magánvagyonunk önkéntes munkával való megvédésére, a
közöny fogadja ezen megkereséseket!! Pedig heti 4 órát kellene szánni a köz védelmére és ez tömeges önkéntes őrszolgálatot
jelentene. Elrettentő hatása volna a puszta polgárőri sűrűbb jelenlétnek. Néhány polgárőr évi több ezer órát szolgál az éjszakában
kerületi lokálpatrióta felelősségből,, hol vannak a többi lakótársak???
A rendőrök óriási létszámhiánnyal küzdenek, lassan a fizetésüket is bizonytalanul kapják meg, másrészt fővárosi és országos
rendezvényre sűrün elvannak vezényelve, minden tüntetés a mi utcáinkról szólitja el a szolgálatos rendőrt. A kormány harcban
áll a hatalmát biztositó rendőrökkel, az a csoda, hogy még vállalnak emberek rendőri szolgálatot......
Hát így néz ki a közbiztonság! Vagy megvédjük magunkat, vagy sopánkodunk?
http://www.hajdu15.hu
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: fazekas » 2011 okt. 31 21:17

Egy kis statisztika az Adria utcai betörésekről.
Adria u. 7 sikerteken kisérlet
Adria u. 9 sikeres
Adria u. 17 sikeres
Adria u. 23 sikeres
Adria u. 25 sikertelen
Adria u. 27 sikeres.
fazekas

HozzászólásSzerző: podmaniczky elek » 2011 nov. 02 18:47

T.
Fazekas Ur!

Megdöbbenve értesülök a betörésekről!Itt lakom a Molnár Viktor utcában,de azt hittem a legutóbbi letartózásokkal megoldódott a pestujhelyiek problémája!Van már városgazda szolgálastunk -éjjel pedig a polgárőrség,valamint a rendőrség "őrzi" álmunkat és mégis ez történik?
A kerületi Rendőrkapitányság is értesült ezekről?Hát nem hogy javulna a helyzetünk,erősen romlik!

Üdv.
Podmaniczky Elek
pestujhelyi lakos
podmaniczky elek

HozzászólásSzerző: fazekas » 2011 nov. 03 08:43

A városgazdáról csak annyit, munkaidőbe ott sörözött a gumibot téren. Ennyi. :oops:
fazekas

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2011 nov. 12 14:57

JAVASLOM A VÁROSGAZDÁK SÖRÖZÉSEIRŐL
AZONNAL ÉRTESÍTENI A "ZÖLD SZÁMOT"

80-203-804

Ingyenesen hívható szám a nap huszonnégy órájában.

Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: podmaniczky elek » 2011 nov. 12 17:07

T.
Fórumozók!

Szerintem a a közbiztonság javult és városgazdák jól végzik feladatukat!
Egyenruhájukra odafigyelnek az emberek,szükség van rájuk,sőt segitsük őket
ugy hogy a megadott mobil telefonszámokon minden problémáról azonnal
értesitsétek őket!Én már több esetben megtettem,hatásos volt!

Üdv.
Podmaniczky Elek
pestujhelyi lakos
podmaniczky elek

HozzászólásSzerző: podmaniczky elek » 2011 nov. 12 17:14

T.
Pestujhelyiek!
Én többször megtettem már,hogy rászóltam az italozókra,de azt mondták,hogy nem az övék az ott látható sörösüveg!
Erre én kiöntöttem a sört az üvegből,erre rögtön jelentkezett a "tulajdonos"!Azt mondta hogy csak egy kortyot ivott
belőle,de egy időre megszünt az italozás a téren és "barnabőrü" fiatalemberek azóta is köszönnek nekem,normálisan
viselkednek!Javaslom,hogy bátran szóljunk rájuk,hivjuk a rendőrséget ki,vagy a polgárőrséget,városgazdákat!
Nem kell félni,cselekedni kell!
Üdv.
Podmaniczky Elek
pestujhelyi lakos
podmaniczky elek

HozzászólásSzerző: fazekas » 2011 nov. 13 10:25

Hajdu LÁSZLÓ írta:JAVASLOM A VÁROSGAZDÁK SÖRÖZÉSEIRŐL
AZONNAL ÉRTESÍTENI A "ZÖLD SZÁMOT"

80-203-804

Ingyenesen hívható szám a nap huszonnégy órájában.

Gondolja, hogy kiakarom rugatni Öket?
fazekas

ElőzőKövetkező

Vissza: Közélet