Közbiztonság Pestújhelyen!

Minden olyan téma, ami aktuális a kerület életében.

Re: Közbiztonság Pestújhelyen!

HozzászólásSzerző: nico » 2014 máj. 31 09:32

Hajdu LÁSZLÓ írta:ÚGY OLVASOM, HOGY TE MÁR MEGKEZDTED AZ ŐSZI KAMPÁNYODAT....

...ám úgy vagyok informálva, hogy a kb. 20 kamerával még nem fogtak el bűnelkövetőt. Neked a belsősnek nyilván
van erről részletes információd. Én még ott tartok, hogy csókolódzó fiatalokat kukkolnak a monitor előtt ülők.

http://www.hajdu15.hu

Laci!

Az nem felejthető, hogy te hol tartasz. Az sem hol tartottál térfigyelés ügyben.
Utódaidnak hagytál lehetőséget a témában.
Ez a téma is azt mutatja eljárt feletted, felettetek az idő. Úgy emlékszem volt neked "Józsefvárosi szakértőd is aki XV. kerületi dolgokról tévedésből a Baross utcára hivatkozott.

Tehát Józsefváros, térfigyelő kamerarendszer, 2014-ben. Neked, nektek, volt rendőrségi szakértődnek... :

térfigyelő.jpg
Tanulságul a témában tudatlanoknak.

térf1.jpg
Figyelünk Laci és nem felejtünk!
Tisztelettel: Fórumtársad.
nico

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 jún. 08 19:43

AZ A LÉNYEG, HOGY E TÉREN IS JÓL MENNEK A DOLGOK MÁR PESTÚJHELYEN IS !

Sikert sikerre halmozó helyi hatalom ezt is megoldotta, a jól teljesítő csapattól ez természetes!
Gondolom Te ezt a dumát beveszed, szabad értékítéletedet magad irányítod.

"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: nico » 2014 szept. 25 22:36

DSCF2791a.jpg
A "rend"szer "szemének" 1/3 része.
Tisztelettel: Fórumtársad.
nico

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 szept. 26 14:56

"Hozzászólás Szerző: Dr.Ódor József » 2014 máj. 31 08:29

Szerintem ez az igazi ócsárolás (kampányolás), semmit mondó szöveggel. Hogy valójában mi történt a kerületben Hajdu László polgármestersége idején, az a konkrétumokat (fejlesztések, munkahely teremtő beruházások) közzé kell tenni. "

Sajnos ismét a (túl)megfizetett tanácsos beszél Önből! Kérem tegyék fel akár ide is mindazt, ami Hajdú László MSZP.-s polgármester idejében épült, létesült! 8)
Mert a mostani, Demokratikus Koalíció által indított Hajdú László polgármester-jelölt csak ócsárolni és bírálni tudja az utóbbi 4 évben történt fejlesztéseket! :evil:
Itt van például a Pestújhely téren lévő új játszótér, bekerített labdázó pálya és zenepavilon. Képes volt a helyi esperest kérdőre vonni, hogy miért engedte meg ezek megépítését és folyamatosan bírálja azt az internetes fórumokon a RATE tagjaival együtt! :?
Nemrég jöttem haza és telve volt gyermekekkel a játszótér és a mini-foci pálya is. Odamentem és megkérdeztem a szülőket, hogy szerintük ez rossz ötlet volt? :shock:
Elismerően nyilatkoztak a létesítményekről. :wink:
Én pedig előadtam nekik, hogy kik ellenezték és kik ellenzik mai napig ezt és az ehhez hasonló beruházásokat, fejlesztéseket a kerületünkben! :cry: Sőt: megkértem nézzenek utána a különböző internetes portálokon, hogy mennyire kicikizik ezt a teret is, képekkel és kommentekkel!
És ezentúl minden nap kimegyek és elbeszélgetek a téren lévő emberekkel, mert látom a baloldal csak a facebookon hirdeti a hülyeségeket, a lakosság közé nem igen mennek ezekkel az agyament kifogásaikkal!!! :twisted:
Tehát, Ódor Úr: várom a hasonló fejlesztésekről szóló dokumentációkat és képeket. Nem az útfelújításosokat, mert az volt akinek nagy üzlet volt, mint tudjuk. Amennyiben ilyennel kérkedne, kénytelen leszek alátámasztani az üzleti mivoltát.
bakossandor

HozzászólásSzerző: Accantus » 2014 szept. 26 16:58

Kérem tegyék fel akár ide is mindazt, ami Hajdú László MSZP.-s polgármester idejében épült, létesült!

Az újpalotai kiserdő szemétteleppé változtatása , újpalotai piac lezüllesztése,hátrányos helyzetűek betelepítése,óvodák,iskolák, játszóterek lepusztulása , drogosok által eldobált injekciós tűk a játszótereken...173-as busz végállomás lepusztulása,parkok wc-nek használva stb ! Szép volt fiúk ! :mrgreen:
Accantus

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 szept. 26 19:14

"Az újpalotai kiserdő szemétteleppé változtatása , újpalotai piac lezüllesztése,hátrányos helyzetűek betelepítése,óvodák,iskolák, játszóterek lepusztulása , drogosok által eldobált injekciós tűk a játszótereken...173-as busz végállomás lepusztulása,parkok wc-nek használva stb !"

Accantus: Ez a baloldal programja! 8) ( Igaz, az elmúlt 14 évükben is ez volt :wink: )
Én azt kértem, hogy valamivel támasszák már alá a fene nagy történeteiket a kerület fejlődéséről az ő idejükben... :roll:
De ahogy látom, ebből nem lesz semmi. :evil:
bakossandor

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 szept. 27 11:22

AKI EZT ÍRJA, AZ LEBECSÜLI AZ OLVASÓJA, LEGINKÁBB PEDIG A VÁLASZTÓPOLGÁR SZELLEMI KÉPESSÉGÉT...
A felsorolás az előző hozzászólás fekete betűkkel kiemelt tömény butaságát még az sem hiszi el aki ezt összetákolta!
Nem kell a túlzásokat ilyen csoportosításban tálalni, ezt hihető formában próbáld meg....akkor is hazugság, de szalonképesebb!
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: Accantus » 2014 szept. 27 11:42

I EZT ÍRJA, AZ LEBECSÜLI AZ OLVASÓJA, LEGINKÁBB PEDIG A VÁLASZTÓPOLGÁR SZELLEMI KÉPESSÉGÉT...
A felsorolás az előző hozzászólás fekete betűkkel kiemelt tömény butaságát még az sem hiszi el aki ezt összetákolta!
Nem kell a túlzásokat ilyen csoportosításban tálalni, ezt hihető formában próbáld meg....akkor is hazugság, de szalonképesebb!

S ki is mondta ? Hazudtunk reggel,éjjel meg este ! Most a DK elnöke és tovább széditi a jó népet ! S Ön ennek az embernek és "pártnak" a jelöltje ! Ennyit a jövőröl ! :mrgreen:
Accantus

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2015 jan. 01 23:21

HOZZÁSZÓLÓ TÁRSAM KÖSZÖNÖM.
Csak most vettem észre.
Hajdu LÁSZLÓ

Előző

Vissza: Közélet