6-os körzet

Minden olyan téma, ami aktuális a kerület életében.

6-os körzet

HozzászólásSzerző: banogabor » 2014 szept. 27 22:22

Tisztelt lakótársaim!

Azzal a céllal indítom ezt a topicot, hogy a 6. választókörzettel kapcsolatos ügyeknek kommunikációs felületet nyújtsak.

A 6. választókörzethez tartozó területek:
> Az M3 - Bánkút utca - Szentmihályi út és Wesselényi utca által határolt tömb
> A Wesselényi utca - Széchenyi utca - Vasutastelep utca - M3 által határolt tömb (régi MÁV házak)
> Az M3 - Rákos út - Széchenyi út - Wesselényi utca által határolt tömb (lakótelep)

A körzetben a Jobbik Magyarországért Mozgalom jelöltjeként indulok
Alább a választási plakátom:
6.jpg
A Jobbik 6. választókörzetének jelöltje

A körzetemmel kapcsolatos terveim között szerepel a Kozák tér megkezdett fejlesztésének folytatása (részletek a „Mi lesz veled, Kozák tér?" című topicban - http://www.bpxv.hu/phpbb3/viewtopic.php?f=3&t=518), a Bercsényi Miklós utca és a Tompa Mihály utca rendbe tétele. Lakóövezetekben a 30-as forgalom csillapított övezet kialakítása és számos egyéb, a kerület egészét is érintő javaslat, melyet itt most nem szeretnék részletezni, de szívesen beszélek róla a következő standolás alkalmával.

Helyszín: Újpalota, 7E autóbusz, Fő téri buszmegállója
Időpont: 2014 Szeptember 30 (kedd), 15 óra (elmarad!)

Kérem, hogy kérdéseivel, javaslataival keressen a Jobbik standjánál, illetve látogassa a Jobbik helyi szervezetének honlapját a http://rakospalota.jobbik.hu honlapon

Tisztelettel:

Bánó Gábor
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára banogabor 2014 szept. 29 22:01-kor.
"...egy demokratikus jogállamban a törvényeknek előre kiszámíthatóaknak kellene lennie..."

Polgár Tamás, Tomcat
banogabor

Re: 6-os körzet

HozzászólásSzerző: banogabor » 2014 szept. 29 22:00

Tisztelt lakótársaim!

Sajnos úgy alakult, hogy egyéb teendőim miatt a holnapra tervezett standoláson nem tudok jelen lenni, ezért a következő standolás időpontját október 4. szombatra tervezem. Reggel 8 és 11 óra között találkozunk a Wesselényi utcai piacnál. Az okozott kellemetlenségért elnézést kérek!

Tisztelettel:

Bánó Gábor
"...egy demokratikus jogállamban a törvényeknek előre kiszámíthatóaknak kellene lennie..."

Polgár Tamás, Tomcat
banogabor

HozzászólásSzerző: banogabor » 2014 okt. 05 10:37

Tisztelt lakótársaim!

A mai napon egy Hajdú Lászlót lejárató, nyomtatott, név és aláírás, illetve forrásmegjelölés nélküli lapot találtam a postaládában.

Azzal együtt, hogy nincs szándékomban Hajdú Lászlót védelmezni, én

ezt a fajta közéleti magatartást tűrhetetlennek tartom én elutasítom!

A lap tartalmának igazságát nincs módomban vizsgálni, nem tudom eldönteni, hogy az ismeretlen szerzőnek igaza van-e vagy sem.

Azt gondolom, hogy minden jelöltnek, pártnak azzal kellene előjönni, hogy milyen vállalásai vannak a közéleti témákat illetően, mit képes nyújtani. Ebben a kampányban idáig nem sok ilyenről volt szó.

Javaslom, hogy vessünk véget együtt ennek a megosztásnak, mert így a kerület egy lépést sem lesz képes előre lépni.

Október 7-én (kedden) este 6 órakor a Jobbik főpolgármester-, polgármester-, és kerületi képviselő-jelöltjei fognak bemutatkozni Újpalotán, a „Nyitott ajtó" együttműködési irodában (a Vásárcsarnokkal szemben, Páskomliget utca 6), melyre minden érdeklődőt szeretettel meghívok!

Tisztelettel:

Bánó Gábor - képviselő-jelölt

Polgár Tamás, Tomcat
banogabor

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 okt. 06 16:37

"Hozzászólás Szerző: banogabor » 2014 okt. 05 09:37

Tisztelt lakótársaim!

A mai napon egy Hajdú Lászlót lejárató, nyomtatott, név és aláírás, illetve forrásmegjelölés nélküli lapot találtam a postaládában...Azzal együtt, hogy nincs szándékomban Hajdú Lászlót védelmezni, én

ezt a fajta közéleti magatartást tűrhetetlennek tartom én elutasítom!

A lap tartalmának igazságát nincs módomban vizsgálni, nem tudom eldönteni, hogy az ismeretlen szerzőnek igaza van-e vagy sem."

Ajvééé... :? Hát már Te is, fiam, Brutus...? :shock: Tényleg nagy a baj, ha a jobbik is a baloldalt támogatja. (legalább is a kerületben) 8)

"Javaslom, hogy vessünk véget együtt ennek a megosztásnak, mert így a kerület egy lépést sem lesz képes előre lépni."

Ön szerint Hajdu László DK polgármester-jelölttel karöltve hány lépést fognak megtenni??? :roll:

Azért jó lett volna a László Tamást lejárató Hajdu László szórólapját is jellemezni, amely így kezdődik:
"E szolgálat nagyon "fideszesre" sikerült, amelyből a kerületnek nem hogy előnye, de hátránya következett....Itt nincs lehetőség kifejteni az okozott károk enyhítésükre azonnal befejezendő programot..."
Na szóval, ami történik azért van, hogy lássák az emberek, hogy kitől származnak a hazugságok! De egy hét múlva majd okafogyottá válik mindez. Aztán vagy okosabbak leszünk, vagy butábbak. Én mindenesetre ugyanabba a sz--ba nem szeretnék még egyszer lépni! :?
bakossandor

HozzászólásSzerző: Topó » 2014 okt. 06 17:33

Sándor! Szerinted normális dolog lealacsonyodni Hajduék szintjére? Vagy ha az elfogadható szerinted, akkor miért tagadod, hogy a dk-s módszereket helyénvalónak tartod?
Lennék én szerény,
de nincs mire...
Topó

HozzászólásSzerző: banogabor » 2014 okt. 06 21:04

Kedves "bakossandor"!

Én egyébként sem vagyok a pártoskodás híve. Az előző írásom arra vonatkozott, hogy véleményem szerint korrekt, egyenes módszerekkel kell(ene) Hajdút és társait legyőzni. Ez a bedobott névtelen sajtcédula kicsit sem korrekt...inkább rosszindulatú, megosztó jellegű...

Nem kívánok karöltve csinálni semmit Hajdúval. Legalább is olyat biztosan nem, ami nem a kerület érdekeit szolgálja.

A másik, hogy elsősorban a magam nevében nyilatkozom és nem a Jobbik nevében!

Ehhez ugyanis jelenleg csak az elnöknek van joga!

Kéretik ezt is figyelembe venni!

Köszönöm a hozzászólását!

Tisztelettel:

Bánó Gábor

Polgár Tamás, Tomcat
banogabor

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 okt. 06 22:11

"Sándor! Szerinted normális dolog lealacsonyodni Hajduék szintjére? Vagy ha az elfogadható szerinted, akkor miért tagadod, hogy a dk-s módszereket helyénvalónak tartod?"

Na, most teljes a zűrzavar a koponyámban... :roll: Mit tagadok és állítok is egyben??? :shock:
Mindegy, Hajduékat amúgy is nehéz követni és nem is szeretném. :?
Most néztem a híradót, benne volt!!! :D A Hajdu, mint a korrupció ellenes élharcos... Persze, hozzátették a vejkó ügyét is, mert így hiteles. :twisted:
Ja, és nem Kálmán Olga műsorában tettek róla említést. De kezd lassan azonosulni a pártfőnökével, idézek:

" Amit az azt megelőző hónapokban titokban meg lehetett csinálni úgy, hogy nehogy a választási kampány utolsó heteiben előkerüljenek olyan papírok, hogy mire készülünk, azt megtettük. Úgy őriztük a titkot, hogy miközben tudtuk, és ti is tudtátok, hogyha el fog jönni a választási győzelem, utána nagyon neki kell állni, hogy soha ilyen problémánk nem volt...Nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. Európában ilyen böszmeséget még ország nem csinált, mint amit mi csináltunk. Meg lehet magyarázni. Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz...Lehet még egy picikét itt teszetoszáskodni, de nem sokat. Gyorsan eljött az igazság pillanata... Az a csapat, akire rábíztátok ennek az oldalnak a vezetését, az a csapat képes nagyjából erre a teljesítményre. Képes nagyjából programot adni. Lehet, hogy van egy másik csapat, amelyik tud mást. Nem tudunk, nem tudunk ennél többet és ennél jobbat. Nem leszünk rá képesek. Ha belegebedünk, akkor sem... Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami *** fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én. Hogy képes-e az elmúlt 15 év összes történetén fölülemelkedni és megkötni új deal-eket, vagy azt gondolja, hogy ez is egy olyan négy év lesz, hogy á, francba, túléltük az eddigit is, most is túl leszünk..."

Na??? Nem ismertek Lacira? Én igen... A mostanira. :cry:
bakossandor

HozzászólásSzerző: nico » 2014 okt. 07 07:25

Hajdu László
október 5., 18:36 ·

LAKOSSÁGI FÓRUMOT TARTUNK, AMELYRE A XV. KERÜLETIEKET TISZTELETTEL INVITÁLJUK.

Meghívó
Tisztelt Szavazó!
A kampány időszak a végéhez közeledik, vasárnap már szavazás. Éppen ezért a helyi demokratikus pártok kampányzáró lakossági fórumot szerveznek, melyre szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját.

Helyszín: Dózsa György Gimnázium (1151 Budapest Fő út 70.)
Időpont: 2014. október 10. péntek 18:00

Kérjük, jöjjön el és ossza meg véleményét, az elmúlt négy év hibáiról és cselekedjünk együtt az elkövetkezendő öt évért.
A lakossági fórumon jelen lesz:
Hajdu László polgármester-jelölt

Czuczu Tamás a 2. választókörzet jelöltje
Grada Hatem Ádám a 3. választókörzet jelöltje
Amrus János a 4. választókörzet jelöltje
A rendezvény fővédnöke: Németh Angéla

Rákospalota a mi otthonunk, tegyünk együtt érte!

https://www.youtube.com/watch?v=WKvmYHM ... e=youtu.be
Tisztelettel: Fórumtársad.
nico

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 okt. 07 08:01

"Kérjük, jöjjön el és ossza meg véleményét, az elmúlt négy év hibáiról és cselekedjünk együtt az elkövetkezendő öt évért.
A lakossági fórumon jelen lesz:
Hajdu László polgármester-jelölt"

Tehát a téma az elmúlt 4 év meghazudtolása és kifikázása lesz! És közben Hajdu László DK. polgármester-jelölt arról panaszkodik, hogy megkezdődött a jobboldal lejárató kampánya... :x És persze vannak, akik csak ezt vették észre eddig és sajnálják őt ezért. :cry: Kíváncsi vagyok mennyien veszik észre a lakossági fórum programjában a lényeget: a jobboldal lejáratása, mindegy milyen áron! Avagy "hazudtunk éjjel, hazudtunk nappal, hazudtunk este..." :?

A fórum végén 5000 ft. értékű Erzsébet utalvány és ingyen ígéret-csomag kerül kiosztásra! :wink:
Nemrég is ez történt. Aztán jön az öt szűk esztendő... 8)
bakossandor

HozzászólásSzerző: nico » 2014 okt. 07 17:45

Valóban, ne utánozzuk Hajdu Lászlót aki szánt szándékkal, avagy butasága okán "szétírta" a fórumot. Az is igaz a fórumgazda "Adminok" csendes belenyugvásával - nem törődve a sokpontos fórumszabályzattal.

Ez a téma (topik) a 6-os körzetnek nyittatott!
Ne legyünk hajdulacák!

A 6-os körzettől idegen témákat tereljük vissza a helyére.

viewtopic.php?f=1&p=16712#p16712
nico

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 okt. 09 21:58

Tisztelt Banó Gábor!

Bevallom, eleinte megdöbbentett ez a Hajdu Laci féle pártfogás, de olvasva ezt, megvilágosodtam:

http://polgarportal.hu/hirozon/5370-bal ... -orszagban

Nos, én évente eljártam-eljárok Borzontba az EMI táborba motoros csapatokkal (lehet Ön nem is tudja hol van és mi az!?) és beülök Vona Gábor fórumjaira is. De többé nem teszem, mert Ön felnyította a szemem arra, hogy valóban az önös érdekek mindennek felett vannak!
És a székely barátaimnak is elmondom a jó hírt: a jobbiktól nem kell annyira félni, mert már nem ultra jobbosok, hanem lágy-balosok. Szerintem ha eddig elfogadták Önöket, ezentúl kissé furcsán fognak tekinteni Gyurcsányék új csendestársaira.
Én minden esetre nagyot csalódtam, lévén hogy eddig valóban azt gondoltam a jobbik célja a magyar emberek méltóságának és hazájának a megőrzése. De ahogy látom, inkább a hatalom megszerzése bármi áron. És ez már nem mindegy.
Sok sikert kívánok, mert a sportszerűség ezt diktálja, de a véleményem megmarad. :?
bakossandor

HozzászólásSzerző: Topó » 2014 okt. 10 20:34

bakossandor írta:[b]

Na, most teljes a zűrzavar a koponyámban... :roll: Mit tagadok és állítok is egyben??? :shock:
Mindegy, Hajduékat amúgy is nehéz követni és nem is szeretném. :?

Beteg vagy Sanyi, elkaptad a Lacitól. Hiába, a közös poharazgatásoknak is megvannak a veszélyes oldalai. Te se vagy különb, mint a ballibsi bagázs képviselői.
Lennék én szerény,
de nincs mire...
Topó

HozzászólásSzerző: nico » 2014 okt. 11 19:19

Most nem a 6-os körzet a téma, ők a 12-es körzet plakátragasztói.

Szépen gondosan eltávolították, letépték a Jobbik kellékeit, majd felkenték a sajátjukat.
Közben volt idő arra is, hogy lefényképezzük egymást.

DSCF3116.jpg
1

DSCF3120.jpg
2
nico

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 okt. 11 20:01

"Beteg vagy Sanyi, elkaptad a Lacitól. Hiába, a közös poharazgatásoknak is megvannak a veszélyes oldalai. Te se vagy különb, mint a ballibsi bagázs képviselői."

Topó!

Mivel azt sem tudom ki rejlik a nick mögött, nem tudom mire alapozza amit írt. Persze, biztos olyan ember lehet, aki sunyi módon ossza azt, ami neki nincs: az észt. 8)
Közös poharazgatás? Kivel?? :shock:
Abban viszont igaza van, hogy én sem vagyok különb mint más. Ön az? :twisted:
Különben sem poharazgatok, mert félő, hogy hülyeségeket beszélek utána. Mint Ön most. :mrgreen:
bakossandor

HozzászólásSzerző: Topó » 2014 okt. 12 13:05

bakossandor írta:
Mivel azt sem tudom ki rejlik a nick mögött, nem tudom mire alapozza amit írt. Persze, biztos olyan ember lehet, aki sunyi módon ossza azt, ami neki nincs: az észt. 8)

Mondom én, hogy sokat tanultál a Lacitól. Még a nyavalygásod is ugyan az. :P :mrgreen:
Lennék én szerény,
de nincs mire...
Topó

Következő

Vissza: Közélet