A VÁLASZTÓK 45,05 %-a 2/3-ot ÉRDEMELT 2014 ÁPRILIS 6 VOKSAIR

Minden olyan téma, ami aktuális a kerület életében.

Re: A VÁLASZTÓK 45,05 %-a 2/3-ot ÉRDEMELT 2014 ÁPRILIS 6 VOK

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 okt. 15 07:42

"
UNREAD_POSTSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 okt. 14 21:26
SANYI !
"Én a törvény szerint 2012 éjfél előtti választások eredménye alapján a vXV. kerület polgármestere vagyok.""

Accantus:

Ez nem olyan nagy gond, egy idősödő úrtól, hiszen a fiatalok is tévednek néha. :wink:
A gond majd akkor kezdődik, amikor hivatalos iratokon is elnéz dátumokat, számokat, összegeket... :roll:
Arról már nem is beszélve, hogy a választott polgármester csak akkor válik de facto azzá, ha már letette az ehhez szükséges esküt!
Na, ez gáz, hogy nem tudja, mivel már 3 x volt előtte ebben a pozícióban... :oops:
bakossandor

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2015 jan. 01 23:15

ÉN NÉGYSZER VOLTAM ELŐTTE MÁR EBBEN A POZÍCIÓBAN !
Csak a pontosítás miatt írom. Ez az ötödik polgármesteri megbízó levél/mandátum amire esküre voltam jogosult.
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2015 jan. 03 13:13

LEZÁRULT KÉT HÓNAPI KÜZDELEM UTÁN A POLITIKAI HATALMI VITA !
Közlemény az alpolgármesterek és a bizottságok megválasztásáról

Örömömre szolgál, hogy a kezdeményezésemre lefolytatott tárgyalás sorozat eredményre vezetett és a mai napon Budapest Főváros XV. kerület Képviselő-testülete három alpolgármestert (Németh Angéla DK-RÁTE-Együtt-Liberálisok, dr. Pintér Gábor FIDESZ-KDNP és dr. Balázs Zoltán FIDESZ-KDNP), valamint hat bizottságot választott és megkezdhetjük az érdemi munkát.

Megnyugvással tölt el, hogy a testületet alkotó politikai szervezetek belátták: a kerület érdeke az első.

A megválasztott alpolgármesterek és bizottsági elnökök kinyilvánították, hogy az eltérő párthovatartozás nem lesz akadálya a munkának, mindannyian a kerületben élő állampolgárokat fogjuk szolgálni. Politikai vitáinkat kulturált keretek között, a megegyezés szándékával fogjuk lefolytatni.

Polgármesterként – ahogyan eddig is – Rákospalota, Pestújhely és Újpalota fejlődését és boldogulását szem előtt tartva fogom vezetni a kerületet.

Budapest, 2014. december 17.

Hajdu László
polgármester
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

Előző

Vissza: Közélet