Egyházak önkormányzati támogatása

Minden olyan téma, ami aktuális a kerület életében.

Re: Egyházak önkormányzati támogatása

HozzászólásSzerző: Németh Péter Dr. » 2014 jún. 03 09:37

Nico!

Ki hirdette a "Jó gazda gondosságával! szlogent???? A 18,2%-os L.T. 3 év csak arra volt elég neki, hogy a választókörzetén kívűl ide is jutasson egy kis pénzt?

Cato után szabadon:
Ceterum censeo: L.T. és társai alkalmatlanok a kerület vezetésére.

Dr. Németh Péter
A süketnél is rosszabb,aki nem akar hallani.
Németh Péter Dr.

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 jún. 03 10:13

Kedves László!

Én nem Téged neveztelek hazugnak, csupán egy általad dicsőített többször bérmálkozott-magyargyűlölő Vezért idéztem. 8) Akinek nem inge miért öltözködik???
Lehet, hogy igazad van és az előző városvezetés alatt sok minden létesült. Papíron!
Én viszont jobban hiszek a saját szememnek.
Nem is értem: negatívumként hozod fel a mostanáig, Fideszes városvezetés által megvalósult dolgokat... :cry: Mert?
És a másik amit nem értek: Te és baloldali társaid állandóan fikázzák és kritizálják a jobboldalt és a jobboldali városvezetést. Azonban ha bárki beleturkál az elmúlt 16 év regnálásod alatt történtekben vagy akár a jelenlegi baloldalt kritizálja azonnal ugortok! :evil:
Mert a véleménynyilvánítás ugye nektek szent és sérthetetlen!? Demokrácia DK. módra!
Tényleg: érti valaki, hogy most mi van a baloldalon? Ki-kivel tart? Ki-mi szeretne lenni? Ki-kit lehetetlenít el és túr ki a saját ambíciói miatt?? :shock:
Mert közelegnek a helyhatósági választások és olyan induló is lesz a kerületünkben, aki egyik párt tagjaként egy másik párt jelöltjeként egy harmadik párt delegáltját fogja támogatni! :?
Ahogy már volt a közelmúltban példa rá... 8)
bakossandor

HozzászólásSzerző: nico » 2014 jún. 03 11:15

Németh Péter Dr. írta:Nico!

Ki hirdette a "Jó gazda gondosságával! szlogent???? A 18,2%-os L.T. 3 év csak arra volt elég neki, hogy a választókörzetén kívűl ide is jutasson egy kis pénzt?

Cato után szabadon:
Ceterum censeo: L.T. és társai alkalmatlanok a kerület vezetésére.

Dr. Németh Péter

Ennyire buta és vak nem lehetsz!
Ezért tanultál?
Tisztelettel: Fórumtársad.
nico

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 jún. 03 18:12

Hajdu LÁSZLÓ írta:TEMPLOM FELÚJÍTÁSOK A HAJDU LÁSZLÓ VEZETTE KERÜLETI SZOLGÁLAT ALATT, 14 évről beszélünk!

Egy alapelv, nem tettünk különbséget a felekezeti hova tartozás alapján. A műszaki indokoltság jelenthetett differenciát.
A szolgálatom alatt sok helyi plébános és lelkész munkáját volt módomban segíteni. Ők döntöttek, hogy a templom sürgősebb,
vagy egy közösségi ház építése, altemplom létesítése, urna temető kialakítása, a torony javítás, új harang gyártása, vagy
műemléki nagy értéket jelentő csillárok egyedi legyártása, esetleg új orgona, avagy orgona javítás, leginkább pedig hitélethez
termek és vizes blokkok kialakítása.
Összesen - egy jobb forinttal számolva, évente eltérő inflációt nem számítva - mai értéken a 14 év alatt a kerületi gyülekezetek
(Újpalota 120 millió Ft-os ingatlant nem számítva!) 307 millió Ft kerületi fejlesztési, felújítási, karbantartási és működési célú
támogatást kaptak!
Tudom részletezni.
Ha igényled akkor gyülekezetenként végig megyek és nagy meglepetés fog érni!
Nem számoltam mintegy 60 millió Ft-ot amit a városüzemeltetés költség soron számoltunk el, de egyértelműen a templomaink
környezetének szépítését és értékük megóvását jelentették.
A Bors villa visszaadása az én feladatom volt. Csak erre a villára 7,5 millió Ft-ot adtunk (ebből 5 milliót a villa felújítás részletes terveinek
az elkészítésére!), nem is értem a vitát, hogy nincs hasznosítási tervük, hiszen megvan terveztetve!!
A Pestújhelyi téri templomra többször is költöttünk. Az urnatemető kialakítása volt az egyik fő kérés, a másik a parókia, illetve a teljes
pince oktatótermekké alakítása. De a templom környezetében lévő díszburkolat, dísz járdák kiképzését több száz négyzetmétert a XV. ker.
Önkormányzat finanszírozta.
Stb.

REMÉLEM ÉRTHETŐ AZ AMIT ÉN ÍRTAM.

NEM akarom ismételgetni, ám ezek tények.

http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

HozzászólásSzerző: bakossandor » 2014 jún. 04 16:42

Egy vélemény a nagy Böszméről, egy aránylag hiteles forrásból:
http://pestisracok.hu/heller-agnes-a-te ... rorszagot/
:mrgreen:
bakossandor

HozzászólásSzerző: Hajdu LÁSZLÓ » 2014 jún. 08 15:02

Hajdu LÁSZLÓ írta:
Hajdu LÁSZLÓ írta:TEMPLOM FELÚJÍTÁSOK A HAJDU LÁSZLÓ VEZETTE KERÜLETI SZOLGÁLAT ALATT, 14 évről beszélünk!

Egy alapelv, nem tettünk különbséget a felekezeti hova tartozás alapján. A műszaki indokoltság jelenthetett differenciát.
A szolgálatom alatt sok helyi plébános és lelkész munkáját volt módomban segíteni. Ők döntöttek, hogy a templom sürgősebb,
vagy egy közösségi ház építése, altemplom létesítése, urna temető kialakítása, a torony javítás, új harang gyártása, vagy
műemléki nagy értéket jelentő csillárok egyedi legyártása, esetleg új orgona, avagy orgona javítás, leginkább pedig hitélethez
termek és vizes blokkok kialakítása.
Összesen - egy jobb forinttal számolva, évente eltérő inflációt nem számítva - mai értéken a 14 év alatt a kerületi gyülekezetek
(Újpalota 120 millió Ft-os ingatlant nem számítva!) 307 millió Ft kerületi fejlesztési, felújítási, karbantartási és működési célú
támogatást kaptak!
Tudom részletezni.
Ha igényled akkor gyülekezetenként végig megyek és nagy meglepetés fog érni!
Nem számoltam mintegy 60 millió Ft-ot amit a városüzemeltetés költség soron számoltunk el, de egyértelműen a templomaink
környezetének szépítését és értékük megóvását jelentették.
A Bors villa visszaadása az én feladatom volt. Csak erre a villára 7,5 millió Ft-ot adtunk (ebből 5 milliót a villa felújítás részletes terveinek
az elkészítésére!), nem is értem a vitát, hogy nincs hasznosítási tervük, hiszen megvan terveztetve!!
A Pestújhelyi téri templomra többször is költöttünk. Az urnatemető kialakítása volt az egyik fő kérés, a másik a parókia, illetve a teljes
pince oktatótermekké alakítása. De a templom környezetében lévő díszburkolat, dísz járdák kiképzését több száz négyzetmétert a XV. ker.
Önkormányzat finanszírozta.
Stb.

REMÉLEM ÉRTHETŐ AZ AMIT ÉN ÍRTAM.

NEM akarom ismételgetni, ám ezek tények.

EZ A HOZZÁSZÓLÁSOD NEM VÁLTOZTAT A KERÜLETI TÉNYEKEN.

Nem ismerem azt a témát, de nekem elegendő, ha a kerületünkben történtekkel tisztában vagyok.

http://www.hajdu15.hu
"Az igazságot gyakran kell emlegetni, mert a hazugságot is állandóan ismételgetik" Goethe
Hajdu LÁSZLÓ

Előző

Vissza: Közélet